Темою слухань у Конгресі США стане гібридна війна

President Donald Trump, right, shakes hands with Army Lt. Gen. H.R. McMaster, left, at Trump's Mar-a-Lago estate in Palm Beach, Fla., Monday, Feb. 20, 2017, where he announced that McMaster will be the new national security adviser. (AP Photo/Susan Walsh)

Радник Дональда Трампа з питань національної безпеки генерал Макмастер, ліворуч активно досліджує прийоми ведення гібридної війни Росією та є побороником підготовки збройних сил США до можливого проистояння з Москвою.

 – Використання Росією засобів гібридної війни для здобуття доступу до європейських урядів з метою просування інтересів Москви;
– дії, спрямовані на розкол НАТО
 У середу 22-го березня о 16-й вечора за київським часом комітет Палати представників Конгресу США з питань збройних сил проведе слухання присвячені “Еволюції гібридної війни та провідним викликам”.

Свідками на слуханнях, які “Голос Америки” планує транслювати в прямому ефірі з перекладом українською на сайті та у соціальній мережі Facebook, виступлять експерти провідних дослідницьких установ США: приватної розвідувальної корпорації RAND, Національного університету оборони США (National Defense University) та Центру стратегічних та міжнародних досліджень (CSIS).

Радник Трампа з нацбзепеки, генерал Макмастер

Радник Трампа з нацбзепеки, генерал Макмастер

Серед іншого, експерти підніматимуть питання: використання Росією засобів гібридної війни для здобуття доступу до європейських урядів з метою просування інтересів Москви; дії, спрямовані на розкол НАТО; використання Росією операцій у кіберпросторі; необхідність створення США та їх союзниками ефективних стратегій протидії засобам гібридної війни.

– використання Росією операцій у кіберпросторі;
– необхідність створення США та їх союзниками ефективних стратегій протидії засобам гібридної війни

Концепція гібридної війни нерозривно пов’язується із останніми агресивними діями Росії проти України та країн-членів НАТО у Балтиці, Центральній та Східній Європі і включає одночасне використання військових та невійськових засобів, включно із застосуванням пропаганди, економічних, енергетичних та політичних засобів впливу.

Чинний радник президента США з питань національної безпеки генерал Макмастер під час роботи у Пентагоні активно досліджував бойові дії на сході України та весь спектр інструментів агресії та тиску Москви, і виступав за підготовку американських збройних сил до ймовірного протистояння із Росією.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment