Терміново! Київська поліція вночі викрадає майно підприємства. Готується кровопролиття (ВІДЕО)

Слідчий відділення поліції у річковому порту “Київ” ГУ Національної поліції у м. Києві Вадим Розінкевич здійснює, за його словами,“огляд міста події” на вул. Промисловій, 4 у м. Києві.

Про це у мережі Yotube повідомили журналісти Сергій Семенов (“Кримінальний огляд”) і Олексій Воронцов, ukrpress.info

За словами журналістів, слідчий відмовляється повідомляти, в рамках якого кримінального провадження вночі здійснюється слідча дія. При цьому пан В.Розінкевич, ніби, перешкоджає здійсненню зйомки.

Як повідомила «Нашій версії» Олена Мозгова, юрист компанії «Собі», є усі підстави вважати, що насправді відбувається силовий захват трьох земснарядів, які належать їх компанії.

Юрист також повідомила, що 31.08.2017 року Дарницький суд м. Києва відмовив слідчому Розінкевичу у задоволенні клопотання про арешт майна у кримінальному провадженні № 1201700160000027, у якому фігурують зазначені земснаряди. За словами пані Олени, слідчий подав апеляцію на рішення Дарницького суду, проте на сьогоднішній день вона не розглядалась.

Як підтвердив сайт СТОПКОР, поліція дійсно готова вивезти земснаряди. При цьому точку, у якій легально здійснюється розчищення ділянки Київського водосховища зі складуванням піщаних матеріалів, активісти «Стоп корупції» називають «нелегальною».

Неподалік від місця події свідки побачили людину, яка схожа на Романа Бочкалу, координатора ГО “Стоп корупції”.

Також свідки повідомили, що патрульна поліція була викликана, проте протягом кількох годин не приїжджає до місця події.

Нагадаємо, що нещодавно журналісти відеожурналу Security UA, які здійснюють дослідження ринку видобування піску, дійшли до висновку, що за спробою «закриття» пісочних точок ховається намір ТОВ «Київський річковий порт» збільшити власну ринкову долю видобування піску.

Нагадаємо також, що ТОВ ««Київський річковий порт» пов’язують з родинами Нестора Шуфрича і Михайла Бродського.

P.S. За свіжою інформацією, до місця захвату земснарядів прибули невідомі люди у камуфляжі, які готові підтримувати сумнівні дії поліції.

Відео з місця події:«Наша версія» слідкує за ситуацією.

Sharing is caring!

Send a Comment