Тетяна Чорновол: «Поліція Донеччини шантажує вдову загиблого воїна Янголенка, у якої онкологія та двоє малолітніх дітей»

Ользі Янголенко півтора року не дають виплати, змушуючи підписати, що Сергій просто помер…

Ніколи не просила нічого у ФБ, а зараз на колінах стою, я у відчаї… Донуправа поліції, шантажує вдову загиблого в бою, змушує підписати, що він просто помер. Мовляв, тільки тоді їй виплатять якісь гроші по загибелі. І то, малі гроші… А вона хвора на рак, має двох малолітніх дітей, і взагалі вони — сім’я Героя.

Адже мій друг Сергій Янголенко загинув на початку війни під час звільнення Малої Рогані. Це був відомий бій і багатьом публічним людям відомо про його героїчні дії та дії його підрозділу «Слобожанщина»… Він взагалі відомий, як талановитий командир, бо завдяки йому і його бійцям в 2014-му ми відстояли Волноваху.

В Малій Рогані він загинув від фосфорної бомби, коли рятував своїх водіїв, які потрапили під артобстріл. У нього залишилося двоє дітей-дошкільнят…

Через кілька тижнів він наснився дружині, яка годувала сина грудьми, просив сходити до мамолога… Сходила. Діагноз — рак… Оля бореться з усіх сил. Бо йдеться навіть не про неї, а про життя її дітей… Вона знає, що таке несправедливість, коли вона не отримала жодної підтримки.

Жодних виплат від держави вже півтора року. Навіть пенсії для дітей не має…

До кількох людей я зверталася особисто допомогти… Треба визнати, сумно, але не допомогли. До когось ще не зверталася, тому роблю це зараз. Особливо прошу Yanina Sokolova. Прошу депутатів опозиції. Скажу, що в даному випадку мені гидко від байдужості нардепа Дмитро Лубінець (Адже якби не Янголенко, не бути би йому депутатом у 2014-19 роках. І навіть справа не в тому, що тоді би округ міг бути окупованим. А у тому, що я знаю, як особисто Янголенко зупинив фальсифікацію його виборів…)

Я прошу допомоги юристів, адвокатів, щоб Оля отримала виплати, а також інші добровольці, котрі загибли в Малій Рогані.

Чоловік Ольги був дійсним офіцером поліції. Ніколи не забуду про ницість керівництва Донуправи поліції, які знущаються над родиною героя. Такий собі Руслан Осипенко там керівник. Я його не знаю, але тепер на все життя запам’ятаю, як ворога, гіршого від орків…А як інакше, якщо діти не отримали навіть поліцейські виплати.

За виплати «військових» треба поборотися, тому потрібні юристи. На Малу Рогань Янголенка і його команду відрядило СБУ. На початку війни про документи ніхто не думав. Керівництво змінилося… Але впевнена, що публічний розголос і робота юристів змінить ситуацію…

Ще хочу додати: Оля дуже гідна і горда. Для неї справа не у виплатах. Вона хоче одного, щоб її чоловіка шанували, як героя. Вона під розстрілом не підпише папери, що він «помер». Вона щиро не розуміє, чому є різні сім’ї загиблих. Разом з її чоловіком загинув доброволець Фрайкор-Тарасенко, нагороджений Зіркою Героя, його сім’я теж не отримала виплат.

А я вважаю, що справа і у виплатах також. Олі було би психологічно легше виходити з хвороби, якби вона знала, що її дитинчата матеріально захищені.

І грубо кажучи, її чоловік заробив ці гроші. Під час звільнення Малої Рогані підрозділом її чоловіка було ліквідовано з півсотні ворогів. Це так, я не перебільшую. Ще десяток взято в полон…

Якщо не платить країна, може, ви люди хоч віддячите? Я ніколи не просила гроші для себе. Зараз я прошу на справедливість.

Це сторінка Олі: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3635390756779358&id=100009254094814

А ось її рахунки: 5168 7456 0639 8466, 4627 0551 1371 0098

Янголенко Ольга Василівна

В особистих, тим хто хоче допомогти дам номер телефону.

Sharing is caring!

Send a Comment