Ті, хто за Росію, можуть виїхати – Зеленський про жителів ОРДЛО

Володимир Зеленський: «Говорити на території України, мовляв, «я громадянин Росії і це моя земля» – неправильно і несправедливо»

Жителі тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, які підтримують Росію, можуть виїхати. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтервю Der Spiegel, Le Monde, Time і Gazeta Wyborcza, опублікованому 2 грудня.

Він зазначив, що наразі поширюють дані опитувань, які свідчать про бажання жителів окупованих територій жити у РФ, але це, за його словами, неправда, оскільки там є люди, які підтримують Україну, а також ті, хто «загубився». Зеленський заявив, що «ті, хто за Росію, можуть виїхати», і нагадав, що Росія зараз незаконно роздає паспорти на Донбасі.

За його словами, «говорити на території України: «Я громадянин Росії і це моя земля» – неправильно і несправедливо. Також президент України вважає, що якщо в когось є український паспорт і він додатково отримує російський паспорт та має соціальну підтримку з обох боків, то така людина «заблукала». За таких людей, на думку глави держави, треба боротися, але він би не боровся за громадян, які «вважають себе росіянами».

У 2014 році, відразу після анексії Криму, на сході України Росія розпочала збройну агресію. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей, – з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на факти й докази, які вона демонструє.

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment