Тортури, здирництво, ґвалтування, розтління неповнолітніх, супровід наркотрафіку – професійні звички «орлів Авакова» (відео)

Кожного другого дня ДБР фіксує злочини поліцейських проти українців

«Поліціянти вчергове катували українця. Спочатку об нього зламали залізний стілець, потім вдягли кайданки та били руками, ногами, шлангом від вогнегасника, а також – пластиковою пляшкою з водою. Його били по голові, обличчю та тулубу. В підсумку – у постраждалого: забої м’яких тканин обличчя, голови та спини, вибиті верхні зуби», – розповів у своєму відеоблозі керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Він нагадав, що відповідальність за потворні дії представників Національної поліції лежить на Арсені Авакову, який є незмінним міністром МВС вже 7 років поспіль. «За цей час особливих змін в поліції, як ви бачите, не відбулося.

Разом з Аваковим відповідальність лежить на парламентських партіях, які продовжують його «кришувати» після кожного такого кричущого випадку. Навіть цинічне зґвалтування поліцією жінки в Кагарлику їх не переконало.

Думаю, що ви будете здивовані побачити перелік фракцій, які його «кришують». Готові?

Отже, постанову про звільнення Авакова не підписали більшість депутатів:

– «Слуги Народу» Зеленського;

– «Опозиційної платформи – За життя» Бойка;

– «Батьківщини» Тимошенко;

– «Європейської Солідарності» Порошенка;

– «За Майбутнє» Коломойського.

Я чесно не розумію, як можна підтримувати партії, які «кришують» міністра, поліція якого чи не кожен другий день вчиняє злочини проти українців. Візьмемо, для прикладу, 4 місяці минулого року. Знаєте про скільки злочинів поліції за цей час повідомило Державне бюро розслідувань? 63 злочини за 120 днів! Це майже кожного другого дня чинився злочин.

Ці показники дуже швидко повертають до реальності. Як відро холодної води на голову, правда?

Про які злочини мовиться

► П’яний поліціянт вистрілив у голову колезі.

► Поліціянт прикривав наркодилерів і був їхнім клієнтом.

► Поліціянти вимагали хабар у свідків, щоб не перетворити їх на підозрюваних.

► Поліціянти систематично збували наркотики.

П’яний поліціянт вистрілив у чоловіка, який зробив йому зауваження.

► Поліціянт змусив до сексу школярку.

► Поліціянти у відділку цілу ніч ґвалтували жінку, яку заманили туди як свідка.

В новому році Аваков нічого не змінив

Може, ви думаєте, що в цьому році Авакова замучила совість, він взяв себе в руки і все поремонтував? Так само «поремонтував», як за попередні 6 років до цього.

Відкриваємо сайт Державного бюро розслідування і читаємо новини. Про все, що я опишу, ДБР повідомило за неповні 1,5 місяці цього року:

– поліціянт вимагав 140 тисяч гривень, щоб «відмазати» винуватця смертельної ДТП;

у Кривому Розі патрульний встановив тариф для водіїв вантажівок: 40 тисяч гривень за 20 днів безперешкодного пересування;

– 8 поліціянтів примушували громадян до вчинення злочинів задля підвищення показників. Жертвам поліціянти спочатку давали гроші та наркотики, а потім притягували до кримінальної відповідальності;

– поліціянт за 3 тисячі доларів пропонував не лише «відмазувати» наркоторговця, а й повернути йому обладнання для вирощування наркотиків.

Вишенька на торті – посадовці поліції незаконно вломилися в помешкання та побили громадян, з якими перед тим, того ж вечора пиячили. Трагікомедія просто якась.

Випадок в Новгород-Сіверську

Мовиться про керівний склад одного з відділів поліції в Новгород-Сіверську. Після п’яної сварки посадовці поліції залишили помешкання, проте через образу повернулися, залучивши підпорядкований відділ за сигналом «Тривога».

Вломившись до помешкання (в якому до того пиячили), «орли» Авакова кийками відгамселили господаря та інших присутніх (з якими до того пиячили), а ще залили їх сльозогінним газом та закували в кайданки.

Хоча я не певний, що правильно описав послідовність дій поліціянтів. Могли спочатку закувати в кайданки, а вже потім бити і заливати газом. Сила – професійна звичка, знаєте.

Орли Авакова вчинили майже 20 злочинів

Підсумовуючи: за перші 40 днів цього року ДБР повідомило про майже 20 злочинів, вчинених орлами Авакова. Кожен другий день Національна поліція вчиняє злочини проти українців – та поліція, яку Аваков сьомий рік все реформує і реформує.

І наголошу, що мовиться лише про викриті злочини. Уявіть собі, про скільки злочинів ми ще не знаємо.

Підкреслю, що персональну відповідальність за кожен злочин поліціянта несе особисто Арсен Аваков, а також політичні сили, які його «кришують».

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment