Трагедія в Києві біля зачиненого укриття: охоронця повезли на перевірку щодо сп’яніння

Поліція Києва повезла на перевірку щодо можливого сп’яніння охоронця поліклініки, в якій було зачинене укриття під час ракетної атаки в ніч проти 1 червня. Про це розповів керівник Деснянської окружної прокуратури Києва Антон Єфімов, повідомляє “Суспільне Вінниця”.

“Охоронця поліклініки в Деснянському районі повезли на освідування щодо можливого сп’яніння”, – йдеться в інформації видання.

Раніше директор департаменту безпеки Києва Роман Ткачук та міський голова Віталій Кличко повідомляли, що охоронець перебуває в лікарні. Він отримав контузію.

Що відомо про зачинене укриття в Києві

Нагадаємо, під час ракетної атаки на Київ у ніч проти 1 червня внаслідок падіння уламків загинули троє людей: 9-річна донька з мамою та ще одна жінка. Чоловік однієї з загиблих розповів, що після оголошеної тривоги дружина разом із дитиною побігли до укриття поліклініки, але воно було зачинене. В той момент уламки збитих ракет впали просто на людей.

Поліція Києва відкрила справу за статтею “Службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки”.

За словами очевидців, охоронець поліклініки був п’яним і зачинився всередині укриття. Туди стукали жінки з дітьми, але охоронець їх не впускав. Місцеві мешканці також розповіли, що люди вже не вперше не змогли потрапити до укриття. Охоронець стверджував, що закрити ховище – рішення адміністрації.

Sharing is caring!

Send a Comment