У Березані обстріляли приватний будинок депутата Березанської міської ради

І знову Березань опинилася у хроніці надзвичайних новин. Спочатку місто згадували у зв’язку із затриманням школярами злочинця, потім – у зв’язку з візитом Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Глави Національної поліції Хатії Деканоїдзе. Далі увагу громадськості привернула пожежа, яка сталася в одному з березанських супермаркетів внаслідок вибуху гранати та черговий напад на журналіста газети «Наша Версія» Дмитра Братченка, і ось нове повідомлення – восьмого листопада близько дев’ятої години вечора обстріляли будинок, який належить депутатам Березанської міської ради Світлані та Юрію Грицунам. В той час Світлана разом з донькою та охоронцем перебувала вдома. На щастя, жодна з куль, випущених з гвинтівки нападника, не заподіяла суттєвої шкоди людям.

Зранку у соціальних мережах з’явилося повідомлення про те, що особою, яка відкрила вогонь біля приватного будинку, був Володимир Сивак. Днем раніше він разом із сином – депутатом Березанської міської ради Олегом Сиваком – намагалися перешкодити виконанню професійних обов’язків журналісту газети «Наша Версія» Дмитру Братченку. Нагадуємо, що у липні цього року йому стала відома інформація про те, що Володимир Сивак осуджений за перевезення боєприпасів із зони АТО і відбуває умовне покарання.

volodimir-sivak-1

Ця обставина не дозволяє йому перебувати у складі депутатського корпусу Березанської міської ради. Така оперативність кореспондента Дмитра Братченка стала депутатові не до вподоби. Своє ставлення до журналіста Володимир Сивак продемонстрував усій березанській спільноті, ставши героєм відео, на якому бігав за журналістом з капцем у руці. Але то не всі подвиги Сивака. Розуміючи, що відкрито зачіпати Дмитра Братченка не можна, депутат вдався до застосування більш хитромудрої тактики – почав підстерігати та бити журналіста у коридорі Березанської міської ради.

screenshot_3

А якою на ці події була реакція міського голови Володимира Тимченка? У тому то й справа, що реакції не було взагалі. Депутат Березанської міської ради Володимир Сивак жодним чином не постраждав від демонстрації своєї протиправної поведінки. По суті, міський голова Березанської міської ради надав індульгенцію пану Сиваку, який прикриваючись статусом учасника бойових дій, скоював вчинки, які цей статус щосили паплюжили.

Чому постріли пролунали саме біля помешкання Грицунів? Версії з цього приводу розглядає поліція, працівники якої вивчають усі обставини справи. Ми ж допускаємо, що стрілянина, вчинена паном Сиваком, пов’язана з депутатською діяльністю родини Грицунів, котрі знаходяться в опозиції до місцевої влади та не розділяють її принципів та методів роботи. Так, Світлана Грицун, побувавши на засіданні постійної комісії міської ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва, архітектури, інфраструктури та інвестицій, комунальної власності, екології, благоустрою, звідки міський голова попросив її піти, відтоді не бере участі у пленарних засіданнях депутатів Березанської міської ради, голосуючи, таким чином, «проти».

Натомість Юрій Грицун обрав іншу тактику боротьби: він не лише бере активну участь у ході сесій Березанської міської ради, але й намагається бути на засіданнях її постійних комісій. Останнє, до речі, дало йому можливість відстежити, що засідання постійних комісій часто-густо не відбуваються по причині відсутності кворуму, а питання, які виносяться на порядок денний міським головою, не проходять обговорення ні на комісіях, ні в сесійній залі й приймаються більшістю депутатських голосів. Зупинити міського голову просто нікому, бо ж головою постійної комісії з питань регламенту, децентралізації влади, депутатської діяльності, етики, правопорядку, законності та захисту прав громадян є… Олег Сивак – син Володимира Сивака.

oleg-sivak-1

 

Та якщо питання порушення Регламенту Березанської міської ради провладні депутати Грицуну ще якось би пробачили, то намагання проникнути у таємниці витрат бюджетних коштів – це вже дзуськи! А запитань з цього приводу накопичилось чимало.

До речі, минулого тижня один із депутатів Березанської міської ради Олександр Кочерженко подав заяву на дострокове складання з себе депутатських повноважень. У своєму інтерв’ю він, зокрема, наголошує, що однією з підстав для такого вчинку слугувало небажання знаходитись під одним дахом із злочинцем.

Інформ. НВ

Sharing is caring!

Send a Comment