У будинок фермера Мартиновця з Херсонщини кинули гранату – відео

Постраждалому відомі ймовірні замовники теракту. Але поліція розводить руками…

kimnata

Наслідки вибуху гранати

Напередодні, 2 травня, у вікно будинку фермера з с. Преображенка, Чаплинського району, Херсонської області Миколи Мартиновця кинули бойову гранату Ф-1. За словами фермера, вибух пролунав о 4:15 ранку, коли вони із дружиною вже спали.

image-0-02-05-e6ce9894c4d51c68dcf2257696652a0ac34c903a0e4c1dfdfd394912cad4dc50-v

Гранату кинули у це вікно

«Бандити розбили каменем вікно та жбурнули всередину хати гранату Ф-1. Від потужного вибуху здригнувся весь будинок, повилітали віконні шибки, двері та стіни пошкодило осколками, а все майно, що знаходилось всередині кімнати, знищено», – розповів журналістам Микола Микитович.

martinovec

Відео-звернення Миколи Мартиновця:

https://www.youtube.com/watch?v=Uy0Z7ms70VE&feature=youtu.be

На щастя, фермер із дружиною спали в іншій кімнаті, а в тій, яка була знищена вибухом, М. Мартиновець працював за комп’ютером пізно ввечері. Напевно, бандити думали, що саме в цьому приміщенні й буде знаходитись господар будинку.

За словами фермера, замовники вибуху добре відомі як самому фермеру, так і правоохоронним органам.

sergij-nazarchuk

Сергій Назарчук

Це – місцеві земельні рейдери Сергій Назарчук і Валентин Сидоренко з ТОВ «Украгросолід Інтернешнл».

volodimir-artyushenko

Володимир Артюшенко

Організатором вибуху, на думку фермера, ймовірно виступив їх поплічник, голова Преображенської сільської ради Володимир Артюшенко, відомий своїми зв’язками у кримінальному світі, і від якого Мартиновець раніше отримував численні погрози розправи. Крім них, у фермера немає ворогів, і його фізичне знищення відкрило б рейдерам шлях до захоплення земель, що їх обробляє за договорами оренди господарство Мартиновця – СПрАТ ім. Кірова.

Як розповів адвокат фермера, вже рік тривають спроби вищеназваних рейдерів захопити землю Миколи Микитовича – вони знищували його посіви отрутохімікатами, підробляли документи і договори розірвання оренди на свою користь, підкупляли і залякували людей, але захопити чужу власність їм поки що не вдалося.

Фермер неодноразово звертався із заявами до вищого керівництва поліції і прокуратури, навіть, до Президента України Петра Порошенка, попереджав про можливі наслідки, але належної реакції правоохоронців досі не було. Фермер впевнений, що місцева поліція і прокуратура працюють у змові з бандитами, а обласне керівництво їх покриває.

11_poroshenko_na_traktori

Докладніше про тиск рейдерів: http://n-v.com.ua/u-poroshenka-zapitali-yak-fermeru-zaxistitis-vid-banditiv-yakshho-tix-pokrivaye-vlada-vidkrite-zvernennya/

І от бандити, відчувши свою повну безкарність, вдалися до крайніх заходів – замах на вбивство.

Зранку на місце злочину з’їхалось поліцейське керівництво з області. Були начальник слідчого відділу поліції області Микола Вербицький та його заступник Михайло Зайцев. Також місце теракту детально оглянули експерти-підривники, які й встановили, що за пристрій було застосовано бандитами.

Правоохоронці пообіцяли розібратись і покарати винних, але віри їм немає, бо злочини проти Мартиновця чиняться чи не кожен день, але адекватної реакції на них з боку правоохоронців Херсонської області немає. Якщо на цей раз вони все знову спустять на гальмах, якщо не буде невідкладних рішучих дій по затриманню організаторів та виконавців теракту, це означатиме, що поліція і прокуратура остаточно стали підрозділом земельної мафії Херсонщини.

traktor

Тим часом, зранку, 3 травня, техніка ймовірних замовників замаху на Мартиновця знову виїхала на поля фермера та продовжує знищувати його посіви на очах у поліції та селян.

 

 

Sharing is caring!

2 thoughts on “У будинок фермера Мартиновця з Херсонщини кинули гранату – відео”

  1. Бессовестные вы писаки!!!! Не зная правды льёте всякое гавно в своём издании за деньги ,которые вам платит обиженый фермер ! А как он людей обидел ….. не распоевал согласно закона имущество, вы видели в каком состоянии находится населённый пункт где горе фермер столько лет был одним хозяином . Посмотрите как руководила Вера Афанасьевна – Тавричанка. Позор такому руководителю!!! Сколько лет бюджет села не получал средст от такого хозяйственника!!! Сколько людям он платил Оренду? Нечего плакать, плати как все орендную плату и не будут люди от тебя уходить . Он сам себя и погубит своей ложью, а не гранатой …… ! А вам писаки ПОЗОР!!! P.S. Житель Преображенки .

Send a Comment