У Дніпропетровську п’яні судді лаялися з активістами та цинічно вигукували «Слава Україні!» (фото, відео)

16 червня о 15-30 годині судді Жовтневого суду міста Дніпропетровська відзначали день народження свого колеги. Про це нам стало відомо з місця подій…

 Поплавок

Так, в розпал робочого дня в одному з скандально відомих питних закладів Дніпропетровська, компанія з більшості суддів Жовтневого районного суду Дніпропетровська була виявлена активістами ГО «Перемога».

Хлопці поцікавились у служителів Феміди, на якій підставі в робочий час вони знаходяться не на своїх місцях, і не вершать суд, а сидять в ресторані і пиячать. У відповідь активісти почули спочатку мляві спроби «відмазатися», а потім багато «приємних» слів на свою адресу.

Знімок екрана 2015-06-18 11.32.26

Після невдалих спроб «спровадити» активну громадськість, судді вирішили врятуватися втечею з опальної ситуації. При цьому, один із суддів – пан Брага разом зі своїм водієм на авто «Деу Ланос» переїхав ногу одному з активістів. Представники громади спробували протистояти безкарному зникненню судді. Хлопець був госпіталізований в 16-ту лікарню, де йому була надана належна допомога.

На даному етапі, факти задокументовані, і активісти мають намір домогтися справедливості й покарати недбайливих служителів Феміди.

Джерело: http://nash-rayon.dp.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=60015&catid=475&Itemid=740

PostSkriptum:

Дивіться відео: https://www.youtube.com/watch?v=jQJpPx6rqgc

«Судді Жовтневого суду розпивають спиртні напої в робочий час»

Активісти з ГО «Перемога» та Люстраційного комітету навідались до суддів прямо в ресторан, та трошки поспілкувались. Були серед них і журналісти. Один з активістів звернувся до пана Артема: «У нас є інформація, що ви незаконно вивели 1 мільйон 100 тисяч євро. Що ви можете відповісти громаді з цього приводу?».

Знімок екрана 2015-06-18 11.32.11

«І взагалі, чому ви, вибачте за вираз, зараз «бухаєте», коли маєте бути на роботі – в суді, де вас чекають громадяни? А якби лікарі тут сиділи і пиячили, а до них привезли поранених з АТО?..».

Знімок екрана 2015-06-18 13.28.09

Ось цей пан (на знімку вгорі у центрі), що не побажав представитися, виглянув з-за голови колеги і одним з перших (на відміну від оторопілих товаришів по чарці) прийшов до тями. Він зі звичною суддівською вправністю (в даному випадку це виглядало нахабством і бравадою перед колегами) почав сам ставити запитання: «Хлопці, ви зняли те, що вам потрібно для ютуба? Виконали замовлення?..».

Вы засняли то, что вам нужно для ютуба, выполнили заказ

Все той же пан Валерій (як все ж таки назвав себе) сказав: «Хлопці ви вільні…».

Все той же пан Валерій сказав - хлопці ви вільні

На що почув у відповідь: «Це не вам вирішувати, хто тут вільний, ми не підемо звідси, поки не з’ясуємо, чому в робочий час судді пиячать?»

Тоді Валерій покликав адміністратора ресторану – дама з’явилася тієї ж миті. Суддя запитав її: «Хто це такі?»

Збентежена жіночка схвильовано (а скоріше услужливим тоном) почала виправдовуватися, мовляв, я їх не знаю і звернулася до активістів громадських організацій та журналістів, аби вони покинули приміщення.

Згодом оговтався і пан Артем, прорізався голос також у інших присутніх застілля. Вони почали наперебій кричати, мовляв, ви увірвалися без запрошення, що це за свавілля(!?).

На що активісти відповіли: «Ми не увірвалися, а тихо зайшли, щоб від імені громади Жовтневого району м. Дніпропетровська запитати у присутніх тут суддів та прокурорів: чому ви не на службі в робочий час, і сааме це і є справжнім свавіллям по відношенню до людей, які чекають вас у суді та в прокуратурі».

Хто ви такі, хто вас обирав у ваших громадах, ми не збираємося перед вами звітувати, і взагалі, не ваша справа, чим ми тут займаємося – такі вигуки пішли з усіх кінців прокурорсько-суддівського застілля в робочий час. Що характерно, таку реакцію гультяїв викликало запитання одного з активістів: «А, може, ви тут розробляєте і обговорюєте нові схеми та оборудки?..».

На що активісти почули у віповідь чергове запитання від візаві: «То чому ви про це не повідомили службу безпеки (напевнее мали на увазі СБУ – ред.)?»

Словом, пані та пани судді з прокурорами дали зрозуміти представникам громади Дніпропетровська, що їх ніщо у місті та Жовтневому районі не зупинить діяти так, як вони цього бажають…

Чи не найбільше вразив, звернений на прощання до активістів, вигук «Слава Україні!» одного із членів застілля – це виглядає цинічно і прозвучало як виклик громаді. Один з активістів резонно зауважив, що не вам панове судді та прокурори, в нинішній ситуації такі слова озвучувати. Але пан Валерій (схоже на його голос) повторив цю священну для українців фразу. Невже він хотів почути у відповідь від представників громади належну відповідь «Героям слава!»? Так, але тільки не горе-«героям», що зібралися в робочу годину пиячити, замість того, щоб служити Українській державі та її Народу…

PPS:

ДО РЕЧІ…

Вища рада юстиції звільнила 87 суддів

Вища рада юстиції

КИЇВ. 16 червня. УНН. Вища рада юстиції сьогодні провела засідання та звільнила з посад 87 суддів, списки яких оприлюднила на офіційному веб-порталі. При цьому у документі не йдеться про жодне звільнення через корупцію, передає УНН з посиланням на прес-службу ВРЮ.

Таким чином одного суддю звільнили через закінченням строку, на який призначено. Семеро пішли з посад через досягнення шести десяти п’яти річного віку, трьох – за станом здоров’я, і ще 76 суддів були звільнені з посади у зв’язку з поданням заяви про відставку. Серед них судді із різних областей України.

Тож звертаємо увагу ВРЮ: чим не кандидати на звільнення герої спиртного застілля в робочий час суддів жовтневого району м. Дніпропетровська?

Рада суддів України буде вчити суддів спілкуватись із ЗМІ

Рада суддів України-1

Пам’ятку розмістили на офіційному сайті органу. Її автори просять суддів не боятися журналістів. А також замість скандалити, радять з пресою – жартувати. Не відмовлятися від коментаря, а пообіцяти уточнити інформацію. А ще ліпше переадресувати до прес-служби.

Як відомо, згідно із результатами соціологічного опитування найбільш корумпованою державною інституцією українці вважають суд.

Видео: http://24tv.ua/news/showNews.do?rada_suddiv_ukrayini_bude_vchiti_suddiv_spilkuvatis_iz_zmi&objectId=585563

Джерело: Телеканал новин «24»

Складається враження, що судді Жовтневого району м. Дніпропетровська вирішили, що їм не до жартів з пресою та громадськістю, тому вдалися до вже перевіреного способу спілкування – цебто вести себе найнахабніше та цинічно…

 

 

Sharing is caring!

Send a Comment