У дитсадках і школах розміщують заборонену артилерію терористи

Командування російських окупаційних військ з метою приховування порушень домовленостей у частині, що стосується відведення важкого озброєння від лінії зіткнення, використовує обєкти цивільної інфраструктури для розміщення обладнання вогневих позицій.

Як повідомляє прес-центр Міністерства оборони України, терористи використовують об’єкти цивільної інфраструктури (складські приміщення, сховища) для розміщення самохідних артилерійських установок, складів артилерійських боєприпасів, зокрема реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град».

Крім того, окупанти використовують адміністративні будівлі, будівлі шкіл, які не функціонують, дитячих садків тощо, та будинки місцевих мешканців для розміщення особового складу й обладнання вогневих позицій.

Нагадаємо, 9 липня терористичні угруповання на Донбасі обстріляли позиції Збройних сил України з цивільних об’єктів, а потім відкрили по будівлям вогонь, намагаючись видати це за дії українських військових. Свої злочини бойовики зафіксували на відео, яке потрапило до українських військових.

1 липня російсько-терористичні війська з околиць села Водяне Волноваського району Донецької області протитанковою керованою ракетою розстріляли санітарний автомобіль ЗСУ. В результаті обстрілу загинули 48-річна санітарний інструктор і 47-річний старший водій. Крім того, внаслідок обстрілу терористами були поранені двоє волонтерів, які рухалися на автомобілі трасою Мар’їнка – Красногорівка.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment