У Генштабі розповіли, яким областям загрожує перебазований на Брянщину ракетний комплекс “Бал”

Перекинутий в Брянську область ракетний комплекс “Бал” здатен вражати об’єкти на території Житомирщини, Київщини, Полтавщини, Черкащини, Чернігівщини, Сумщини та Харківщини.

Про це заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громова повідомив на брифінгу.

За його словами, противник збільшує кількість груп тактичних ракетних військ у прикордонних з Україною районах та перекинув у Брянську область дивізіон берегового ракетного комплексу “Бал”.

“У зв’язку з цим зростає загроза завдання ударів противником ракетами типу Х-35, дальність стрільби якої дозволяє вражати об’єкти на території Житомирської, Київської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Сумської та Харківської областей”, – сказав Громов.

Речник командування Повітряних сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат на брифінгу зазначив, що росіяни можуть переміщувати у Брянську область один дивізіон ЗРК “Бал”. Як відомо, це наземний комплекс, який призначений для того, щоб вражати надводні цілі як кораблі.
З цього ЗРК запускають модернізовані ракети Х-35У, що мають збільшений радіус. Росіяни повідомляють, що вони можуть досягати 500 км. Проте Ігнат вважає, що це можу бути завищений показник.

Sharing is caring!

Send a Comment