У Краснодарському краї Росії продають вкрадені в Україні холодильники: навіть етикетку не зняли

Не буває дня, щоб російські окупанти щось не вкрали. Ворог забирає все, до чого можуть дотягнутися його закривавлені руки.

Цього року у мережі показали холодильники. Їх продають у Краснодарському краї. І все б нічого, але ці холодильники – вкрадені в Україні. Окупантам не вистачило інтелектуальних даних, аби здогадатися забрати етикетки.

Росіяни крадуть все

Російські окупанти «прославилися» на весь світ своєю злодійкуватістю. Від початку повномасштабного вторгнення вона набула небачених масштабів. Не пощастило бідолашному єнотові на Херсонщині. Його у прямому сенсі слова вкрали росіяни. Водночас єнот виявився не з лякливих й показав окупантам, що з ним так поводитися не можна.

«Нічні диверсії в нього відбуваються дуже часто. Вночі він громить просто в нас бунгало. Прокидаюся під ранок – у нас все бунгало розгромлене. Сміттєві пакети, щось розірване. Перевернуто догори дриґом», – бідкалися окупанти.

Окрім того, окупанти взялися цупити предмети побуту. Зокрема, на Харківщини загарбники вкрали унітаз. Його просто «вирвали». Також росіяни активно крали пральні машинки. Відеодокази цього потрапили у мережу.

Sharing is caring!

Send a Comment