У Києві буллінг (цькування) серед дітей в деяких школах приховують педагоги і поліція

Останнім часом в Україні слово «буллінг» (цькування) набирає плачевну популярність. На жаль, Київ продовжує залишатися лідером цього негативного процесу, вражає байдужість вчителів, директорів шкіл, шкільних психологів, поліції у справах неповнолітніх, батьківських комітетів.

Ось один із свіжих прикладів жорстокого побиття хлопчика в 258-й школі Києва, що у Дніпровському районі. До редакції видання УкрПрес Інфо звернулась Наталія Волочай  — мама постраждалої дитини. Вона розповіла історію, яку передаємо на суд громадськості і чекаємо реагування відповідних органів та громадського резонансу.

bezymyannyj2

Почнемо з того, що Наталія сама виховує трьох дітей, фактично забезпечує своїх дітей і літніх батьків. Вже протягом 3-х років вона звертається до керівництва школи з проханням захистити її дитину (Леоніда Волочая, 2004 р. н.) від систематичних знущань з боку однокласників. І останній кричущий випадок підтвердив факт того, що директор школи Гаврильченко Наталія Миколаївна цьому ніяк не перешкоджає!

bezymyannyj3

Фотокопія звернення

12 жовтня о 10 годині 15 хвилин на шкільній перерві в своєму 8-Б класі Леонід Волочай сидів на першій парті (середній ряд), в той момент троє однокласників — Богдан Золотков, Роман Панасюк та Іван Єрмолаєв — підійшли і стали залякувати, замахуючись кулаками перед його обличчям кілька разів.

bezymyannyj4

Леонід спробував дати відсіч, проте Богдан Золотков відбіг убік і з усієї сили кинув в обличчя ручку. Вістрям ручка потрапила в лоб, далі Богдан сильно вдарив Леоніда у пах та живіт, а після цього з усією сили вдарив в область ока. Розбив окуляри, осколки яких спричинили травму ока (дитина страждає астигматизмом і в окулярах ходить вже 4 роки). Таких ударів по обличчю було кілька. Побиття бачив фактично весь клас і міг би це підтвердити. На жаль, нікого з дорослих на той момент в класі не було.

bezymyannyj5

Заява в прокуратуру

Тепер зупинимося на тому, куди йдуть батьківські гроші. У 258-й школі навчається понад тисячу учнів, за кожного з учнів адміністрація збирає в фонд школи по 50 гривень. За словами інсайдерів, виходить як мінімум 50 тисяч гривень. Отже за ці гроші можна забезпечити повноцінну охорону. Однак, як каже директор школи, там єдиний дідусь пенсіонер, який працює сторожем в нічний час.

bezymyannyj6

bezymyannyj7

Вартість окулярів

Після того, як побили Леоніда, трійця втекла. Далі друг побитого хлопчика передзвонив Наталії Волочай, мамі Леоніда, і повідомив про інцидент. Через 10-15 хвилин мама була вже в класі, в цей момент там вже була вчителька геометрії Ірина, яка провела профілактичну бесіду і посварила малолітніх хуліганів.

bezymyannyj8

bezymyannyj9

Варто зазначити, що з початку навчального року — це вже третій серйозний напад на дитину, при цьому було розбито дорогий смартфон, однак ніхто не збирався і частково його компенсувати.

Наталія, оцінивши серйозність даної ситуації, викликає в школу швидку допомогу і поліцію. А сама, не чекаючи поліцію, поїхала з медиками в ургентну лікарню з невідкладної допомоги з показниками у відділення мікрохірургії ока. У відділенні було надано першу медичну допомогу, фактично врятували очне яблуко від серйозних ушкоджень. Крім очей, Леонід отримав серйозну травму голови і струс головного мозку. Минув вже майже тиждень, і досі хлопець скаржиться на сильний головний біль.

Директор школи чи анти-педагог?
dyrektor

Директор 258 загальноосвітньої школи Гаврильченко Наталія Миколаївна (на фото в центрі) закінчила КГПИ ім. О.М.Горького (нині Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова). Учитель вищої категорії. Має звання «Старший учитель». Педагогічний стаж — 31 рік!

Директором ЗОШ № 258 працює з 2011 року. Цей, так би мовити педагог, на всі скарги Наталії відповіла, що в даній ситуації вона не бере на себе відповідальність за те, що відбувається в школі, в тому числі й побиття дітей(?!)…

Крім того, вона натякнула мамі, що в разі розголошення інформації вона буде звинувачувати її в здирстві. До речі Наталія Миколаївна племінниця Миколи Азарова…

https://youtu.be/fSjD8T7fZCo

Для довідки, тільки на придбання окулярів треба одна тисяча п’ятдесят вісім гривень плюс медикаменти, обстеження та інші необхідні витрати. Про компенсацію моральної шкоди не йшлося взагалі. При спілкуванні директор намагалася умовити матір звести ситуацію нанівець і не розголошувати інформацію.

Анти-поліцейський

Наступним візаві Наталії став поліцейський у справах дітей, так званий фахівець у справах неповнолітніх Дніпровського району міста Києва Мальнічук Ю.А. Даний суб’єкт юридичного права по телефону також намагався переконати Наталю не роздувати цю справу і все залишити як є, в іншому випадку він також готовий ініціювати порушення статті з вимагання.

Ми передзвонили прес-офіцеру Дніпровського району Шевчук Ганні і повідомили про обставини справи, вона попросила зробити офіційний запит до Дніпровського райвідділу поліції.

Резюме

Виходячи з вищевикладеної інформації готуємо офіційні запити в Міністерство освіти, райвідділ поліції Дніпровського району Києва і прокуратуру про замовчування дитячого насильства в школах. А батьків і всю прогресивну громадськість просимо дати адекватну оцінку дій керівництва школи і поліції.

Олексій Воронцов

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment