У Києві під час обшуку поліцейський Дмитро Мартиненок побив адвоката

Адвокат Андрія Недзельського Лариса Криворучко заявляє про масові фальсифікації з боку поліції.

Про це пише ЗМІ з посиланням на адвоката Ларису Криворучко.

“Не вірте тому, що пишуть органи поліції у справі Андрія Недзельського: найближчим часом я надам вичерпний коментар журналістам щодо фальсифікації справи з письмовими доказами даних фальсифікацій.

Гучні фото, затримання, не вручені підозри і маса звинувачень – сьогодні вранці можу з упевненістю(!) сказати, що ганьба ДСР і ГСУ НП буде гучною”, – заявляє адвокат.

Лариса Криворучко наголошує на неправомірних діях з боку правоохоронних органів.

“Правда лише в тому, що: дійсно обшуки були по всій Україні, неправомірно вилучено багато майна не зазначеного в ухвалі суду, били адвокатів при спробі перешкодити крадіжці майна клієнтів із автомобілів, погрожували кримінальними справами адвокатам і вилученням їх (адвокатів) особистого майна, що згодом і зробили”, – розповідає адвокат Криворучко.

Всі протиправні дії поліції – фіксувалися на відео, починаючи від “фахівців щодо несанкціонованого” злому замків, невдалі спроби з боку поліції в підкиданні гільз на квартирах і загальної фальсифікації доказів.

“Варто зазначити, що майже щоранку у нас з’являються нові кримінальні провадження за різними необгрунтованими правовими кваліфікаціями. У минулому році – ми вже проходили чергове “Вбивство”, зайняло це близько 6 місяців роботи – і сторона звинувачення зняла всі претензії і свої нібито “неспростовні” докази. Було також голосно, три десятки обшуків, фотографії поліції з кубиками і людьми, покладеними обличчям у підлогу, фото чужої зброї. Підозри були тихо зняті”, – резюмує Лариса Криворучко.

knlj

На даний час вдалося встановити особу нападника – це начальник відділу Департаменту стратегічніх розслідувань Національної поліції України Мартиненок Дмитро Олексійович.

jnhbvc

06.06.1981 р.н., уродженець м.Одеса, зареєстрований: м.Одеса, вул.Семінарська, 11.

Мобільний контакт: 380949484481 він- же ☎️ 380487981481. E-mail: 7981481@gmail.com.

Також Лариса Криворучко заявляє про погрози у соцмережі Facebook:

“Поступили письмові погрози “Чекай тварюка гостей з бензином”. Прошу співробітників кіберполіції, МВС, ДБР і внутрішню безпеку – прийняти відповідні міри”.

hgfc

Журналісти “Нашої версії” продовжують уважно слідкувати за розвитком скандальної ситуації з зухвалим побиттям адвоката костоломами в погонах. Про розвиток подій наши читачи зможуть дізнатися з наших наступних публікацій…

 

 

Sharing is caring!

Send a Comment