У Львівській області п’яний суддя заснув на світлофорі

У Львівській області суддя заснув на світлофорі

У четвер, 15-го грудня, близько 17-ї години вечора у місті Стрий Львівської області правоохоронці затримали п’яного суддю, який зупинився на світлофорі та заснув на кермі власного автомобіля. Про це повідомляє прес-центр Національної поліції Львівщини на сторінці у Фейсбуці, передає replyua.net.

У повідомленні зазначається, що на червоне світло світлофору за автомобілем судді зупинилася патрульна машина, а коли світлофор переключився на зелене світло, авто так і не рушило з місця. Підійшовши до автівки, поліцейські відчули різкий запах алкоголю та виявили, що водій заснув. «Тривалий час представники поліції не могли розбудити п’яного водія. Йому було дуже важко розплющити очі. Він був у дуже сильному стані алкогольного сп’яніння. На прохання правоохоронців крім водійського посвідчення горе-кермувальник також пред’явив прострочене посвідчення судді. Встановлено, що він являється суддею місцевого суду», – розповіли у львівській поліції. Також у інформаційному листі зазначається, що водій відмовився проходити тест на алкоголь. Проти горе-судді оформили протокол у зв’язку з водінням транспортного засобу у нетверезому стані. Поліція не зазначає імені вищевказаної особи.

Джерело

Sharing is caring!

2 thoughts on “У Львівській області п’яний суддя заснув на світлофорі”

  1. А меня мрази гаишные в харькове абсолютно трезвого на 100 $развели. На посту на выезде из харькова на чугуев. 12.12.16 в 10-00 утра. Ну я ту мразь лупоглазую запомнил. Просто времени было в обрез. На экспертизу не мог поехать, дешевле было откупиться. Но в следующий раз порву тварей. Хотя в харькове вообще гаишный беспредел. Кстати вопрос к Авакову, и внутренней службе безопасности. какого х… там на посту делают гаишники в гаишной форме? Или все в доле? Через день в комментариях прочел такой же отзыв от жителя роиси и на том же посту. Ну его то понятно за что , он же кацап. Их можно псевдогаишникам разводить. Кстати я тоже не местный.

Send a Comment