У Михайлівському Золотоверхому соборі 11 листопада 2022 року відспівали відомого українського політика Юрія Кармазіна

Звершив чин відспівування архієпископ Вишгородський, вікарій Київської єпархії, намісник Михайлівського Золотоверхого монастиря Агапіт.

9 листопада стало відомо про раптову смерть українського політика Юрія Кармазіна. Інформацію оприлюднено на сторінці Facebook політика та підтверджено його колегами за політичною діяльністю.

З життя пішла людина легенда. Юрій Анатолійович Кармазін був людиною, яка вкладала душу у майбутнє країни. Він був люблячим батьком, чоловіком, а серце його завжди належало лише родині. Нажаль, воно перестало битися. Сім’я втратила частину себе, а країна її творця. Царство небесне! Вічна пам’ять!

У політику чоловік прийшов у 90-ті роки минулого століття: став народним депутатом ІІ скликання Верховної Ради України у одному округів на Одещині. Після цього обирався ще тричі: у 1998 році (ВРУ 3-го скликання), у 2002 році (ВРУ 4-го скликання), у 2007 році (ВРУ 6-го скликання).

Основні партії, до яких тяжів політик, мали переважно проукраїнське спрямування: «Громада», «Солідарність», «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна», «Блок Наша Україна – Народна Самооборона».

За освітою – юрист. Працюючи у Верховній Раді, відзначався помітною активністю. Зокрема, під час каденції у парламентах 4-го та 6-го скликання найчастіше виступав з трибуни та з місця, подавав найбільше депутатських запитів.

Протягом останніх місяців війни активно коментував у Facebook ситуацію в Україні. Зокрема, ще 30 жовтня Кармазін цікавився питаннями енергетики, а 25 – обранням Ріші Сунака прем’єр-міністром Великої Британії.

Sharing is caring!

Send a Comment