У Миколаєві студент університету розробив «сонячну черепицю»

Розробку Павла Реки, студента ЧНУ ім. Петра Могили, планують виробляти в Україні

Студент Чорноморського національного університету імені Петра Могили Павло Река з Миколаєва поєднав у своїй розробці черепицю і сонячні батареї. Винахід вже отримав патент, найближчим часом «сонячну черепицю» планують випускати в Миколаєві, інформує Nk.oblast.online.

Павло за сумісництвом працює інженером в компанії Solar Service. Керівник підприємства Дмитро Колосовський повідомив, що в процесі розробки також беруть участь партнери компанії КС «Солар» (м. Кропивницький) і «Українські системи Солар» (м. Київ):

«…З почуттям гордості хочу повідомити, що інженер нашої компанії, студент ЧНУ ім. Петра Могили Павло Река розробив «сонячну черепицю», яку ми презентуємо. Отримано патент на розробку, оформляються документи для міжнародного патенту. Найближчим часом ми зробимо тестовий дах в Матвіївці на нашому полігоні і будемо запускати виробництво в Миколаєві!».

bezymyannyj2

Винахід днями презентували на міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки і технологій, яка проходить 26-29 вересня в Кропивницькому.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment