У неправдивих свідченнях зізнався головний свідок у справі сина Байдена

Український бізнесмен сирійського походження Харес Юсеф заявив, що його попросили збрехати про бізнес-угоди Хантера Байдена. За інформацію, яка могла б зашкодити репутації Джо Байдена, Юсефу, за його словами, обіцяли юридичні гарантії і візу в США, з посиланням на британське видання The Times повідомляє «Петро і Мазепа».

Юсеф зазначив, що його попросили збрехати про зв’язки Хантера Байдена з одним з його колишніх соратників в угоді, яка за його словами, пішла не так, як треба.

Британське видання повідомляє, що Юсеф вклав майже 3 млн доларів у фонд технічних стартапів mbloom, який підтримував Девон Арчер, колишній діловий партнер Хантера Байдена. Інвестиції, за словами бізнесмена використовувалися не для того, чого він очікував, а для фінансування власних стартапів менеджерів фонду.

Хантер Байден працював разом з Арчером в Burisma і брав участь у його інвестиційній фірмі Rosemont Seneca Technology Partners, одному з основних спонсорів mbloom, однак припинив зв’язки з компанією Арчера до того, як Юсеф інвестував у фонд.

Однак 2019 року Юсеф розповідав журналістам саме про зв’язок Хантера з mbloom, і про те, що він нібито обіцяв їм доступ до свого батька, який на той момент був віце-президентом при президенті Бараку Обамі. Доказів тоді Юсеф не надав.

За словами Юсефа, збрехати йому запропонували члени команди Фірташа. Однак причетність самого Фірташа до цієї справи він заперечує.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Національна поліція України закрила кримінальне провадження щодо Джозефа Байдена, яке відкрили за заявою колишнього генпрокурора Віктора Шокіна.

провадження зареєстрували за статтею про втручання у діяльність державного діяча (ст.344 ККУ) в Державному бюро розслідувань на виконання рішення суду. Пізніше бюро його перенаправили на розслідування до Печерського управління Нацполіціі, яке і закрило справу 23 вересня поточного року.

Sharing is caring!

Send a Comment