У Порошенка запитали, як фермеру захиститись від бандитів, якщо тих покриває влада – відкрите звернення

porox

Протистояння між фермером з Чаплинського району Херсонщини Миколою Мартиновцем і рейдерами мафіозної структури «Украгросолід Інтернешнл», які знищують його посіви, техніку і отруюють землю хімікатами, досягло останньої межі.

(Сюжети журналістського розслідування на ТРК «Ера», програма «Територія закону»: 1. https://www.youtube.com/watch?v=FdMOhTrzQj8; 2. https://www.youtube.com/watch?v=LWiDwZlSlFs)

В Росії на корумповану місцеву владу скаржаться Путіну, бо вірять, що цар-батюшка добрий, а бояри – погані. В Україні президента аж ніяк не сприймають, як відірваного від «злої влади» доброго наглядача. Проте, в більшості випадків, саме Петро Порошенко, з вибудованою ним вертикаллю влади, сприймається як остання інстанція, яка може вплинути на корупційні дії місцевих царьків та «силових баронів».

По всій Україні зараз тривають жорстокі рейдерські війни, коли найманці великих земельних латифундій намагаються відібрати землю в малих і середніх фермерів. Вже були летальні випадки, але дивним чином ситуація ще тримається на тоненькій волосинці, аби не впасти в хаос безконтрольного збройного протистояння з численними жертвами.

Бандити-рейдери діють за однією схемою – через підкуплених нотаріусів та державних реєстраторів змінюють право власності або право оренди на інших осіб. Рецепту від такого беззаконня, як і закону, який би унеможливлював подібні дії, поки що немає. Тільки рушниця та рішучість селян, як це зараз відбувається, наприклад, в Попасному, що на Дніпропетровщині, де фермери зі зброєю в руках денно і нічно охороняють свою землю, яку вкрали підручні нардепа Нестеренка через незаконні зміни у державному реєстрі.

Саме так і відбувається в Чаплинському районі, Херсонської області, де рейдери в особі керівників ТОВ «Украгросолід Інтернешнл» Сергія Назарчука і Валентина Сидоренка, за допомогою бойовиків селищного голови с. Преображенка Володимира Артюшенка, останні півроку намагаються забрати землю, яку вже 20 років обробляє фермер Микола Мартиновець.

Ця справа стала відомою на всю Україну, http://n-v.com.ua/poroshenka-zaklikali-priborkati-zemelnu-mafiyu-xersonshhini/ про неї знають в ГПУ, МВС, ГУ Нацполіції. Проте рівень корумпованості місцевої влади та правоохоронних органів настільки жахливий, що ніякі заяви, звернення, резонансні публікації досі не можуть зупинити бандитів. Залишається останній шанс, остання карта – президентська. Якщо після звернення до Президента України Петра Порошенка з тими неспростовними доказами, які надані в підтвердження, бандити й далі продовжуватимуть, як сталінські посіпаки, безкарно нищити посіви, палити техніку і фермерське майно, бити і залякувати людей – ситуація для України зовсім кепська! Не стільки для фермера, який не складе зброю, і буде до останнього подиху боронити свою землю – для самого Президента, для України взагалі! Із вигнання селян зі своєї землі починався страшний Голодомор. Через безкарне захоплення фермерської землі почнеться селянська революція. Якщо шановний Петро Олексійович цього не зрозуміє – то може втратити все.

Журналістська спільнота підготувала текст звернення до Президента Порошенка, і закликала його негайно втрутитись у події, що прямо зараз відбуваються в Чаплинському районі, Херсонської області.

1

2

Sharing is caring!

30 thoughts on “У Порошенка запитали, як фермеру захиститись від бандитів, якщо тих покриває влада – відкрите звернення”

 1. а что же вы не рассказываете о самом фермере , какой он “хороший”, как людям годами не выплачивает за паи, как не хочет разрывать с людьми договора на паи, как прихватизировал село, как со своим местным судьёй решает нужные ему вопросы и т.д. Вы пишите, что 20 лет этот ,,фермер,, обрабатывает землю, а люди лучше стали жить в селе? А если сельский голова был бы такой плохой, то люди его бы не выбрали. Если правду, так пишите всю правду

  1. Шановний!
   Ви там постите наче поруч стоїть Артюшенко та вам недиктовує, а то занадто схоже прям слово в слово на всі інтерв’ю його.
   Чи Ви також хвора людина на дуже тяжку форму шизофренії.

   1. Да ты Влад видать тоже возле Мартына стоиш, и шизофреник ты прям явный! все тут про закон говорят, а
    Какой закон Мартыновца на место поставит кто его накажет за незаконные действия в отношении жителей посёлка если лучших друг судья Кузьменко. Возьмите статистику судебных дел в Чаплинке там ни одного проигранного суда. Это как так может быть? Мартыновца на КОЛ, а прихлибателей в топку!

     1. Шавка, ты фантазировать вижу мастер, а вот аргументы в твоих коментах отсутствуют, впрочем как и мозги!

 2. БРЕД! БРЕД! И ещё раз – БРЕД! ПРОПЛАЧЕНЫЕ ЖУРНАЛЮГИ! Как не стыдно! Вы пишете тупые заказные статьи! ЭТО ВСЁ неправда! Кто из журналистов был в селе? Кто спросил мнение у людей? Каким образом люди не могут даже через суд забрать СВОЁ имущество у “бедного” фермера? Мы сами вправе выбрать того, кто будет обрабатывать наши земли!!!! ЖУРНАЛИСТАМ – П О З О Р!!!!!!!!

  1. Щож ви, паночка, сама брешете, як баба Параска після викрадення яець на базарі! Журналісти якраз дуже плідно спілкувались із селянами, і добре знають, як обманювали, залякували та підкупали Назарчуки та Артюшенко людей! Прямо в руки гроші сують, щоб на них договори оренди переоформлювали – беріть, або буде гірше. На щастя, лише мала купка жадібних та заляканих, з кількох сотень, погодилась на такі шахрайські оборутки! Більшість мешканців Преображенки добре знають, хто такий Мартиновець, бо працюють з ним багато років. І добре розуміють, хто такі бандити Назарчуки, Сидоренко, Артюшенко!! Людей не обдуриш, інакше бандитам не довелося б підробляти печатки, договори! Не довелось би знищувати хімікатами посіви! Стидно, пані-підкладка. Стидно бути на службі у бандитів, які знищують хліб і залякують людей! Стидно звинувачувати журналістів, які професійно роблять свою роботу!!!

   1. Слыш работничек, уж слишком ты далёк от истины, куплены твои журналисты, и ты видать козачок засланый.
    За деньги можно всех экспертов купить, а то что Мартыновец скупает продажных это мы знаем по судьи Кузьменко. Ты бы в село приехал и с людьми поговорил, но не с теми которых Мартыновец предложит, а на общем собрании, я уверен ты узнал бы много нового про этого упыря!

     1. Уважаемый, а не случайно сын Мартыновца? А то как то сходство в словах просматривается!

  2. Тетяно, перед тим як писати такі коментарії, то потрібно бути хоч трохи юридично підкованим, забрати землю без законних на то підстав ви не в праві раніше терміну закінчення договору, окрім судового розірвання, на який потрібні залізні докази порушення умов договору та закону, залізні, яких як видно немає, та за згодою сторін. Читайте закон. А судячи з усіх відео які були викладені різноманітними джерелами то у сторони агросолід одні припущення.

   1. Какие могут быть справедливые суды если у Мартыновца судья свой, карманный, прикорменный не одним годом. Кузьменко с рук Мартыновца кормится , какой суд ты о чём!?

 3. Татьяна абсолютно права, этот ,,бедный,, несчастный фермер людей в селе за быдло считает,кидает их, чувствует себя князьком всемогущим, имея своего судью и через него решает свои вопросы, бывший председатель сельсовета был его человеком, а народ выбрал нового и это ему не понравилось. Ведь всё просто, приезжайте в село , соберите людей, пообщайтесь и они вам расскажут кто есть кто и что хотят люди.Кто предлагает лучшие условия,там и хотят быть люди

 4. Бог все бачить! Його не обдуриш! Банду Назарчуків і Артюшенко буде покарано згідно із законом! Всі злочини рейдерів вже доведені, вже готуються документи на обвинувачення. А їхні шавки – нехай лають, їм не позаздриш.

 5. Народ, у каждого свое мнение!Адвокаты,”чиновнички” скажите: у нас Конституция прямым текстом закрывает рот людям, не давая права выражать свое мнение, или не дает права распоряжаться Своим, повторяю, СВОИМ имуществом. Уважаемый представитель Херсонской ОДА, я очень надеюсь, что вы проинформированы про то количество сходок, которые проводились в селе и мнения людей по обсуждаемому вопросу. Хамить можете своему руководству, но не мне. Вам тоже Мартыновец деньги платит?

  1. Мабуть заципили за живе. Весь район знає, що на ці сходки Назарчуки з Артюшенком звозили людей із сусідніх сіл та тих хто немає паїв. Чи у вас істерика що правду люди дізнаються з усієї України, судячи з наведених докупентів та свідчень – Ви і є дуже брешливою чи проплачиною особою.

   1. Віка, чіпляють за живе розбірки між сільською владою, та арендаторами, які не можуть поділити гроші. Чіпляє те, що ніхто не думає про людей, про їхні почуття, про їхні думки. Скажіть хто б відмовися від більшої суми коштів, якби вам запропонували? Та ніхто!!!
    P.S. Скажіть хто плате гроші за мої думки, я вам скину номер картки для зарахування:))

     1. Віка, схоже мене тут ніхто не зрозумів. Я захищати нікого не збираюся. Чомусь усі крик душі сприймають за проплачені нісенітниці. Усі ці статті, як від сільської ради так і від обох арендаторів – цілковиті брехні. Правду чути ніхто не хоче.

 6. Шановний, чи шановна, адвокате. Інтереси пана Мартиновця представляйте, будь – ласка в суді. Якщо ви юридично підтягнуті, то мабуть теж розумієте, що на всі оті “цікаві” висновки експертиз є своя зацікавленість у “бідного” фермера. Чи може ви вважаєте, що гарний господар хочаб один раз вніс добрива в нещасну землю? Пропоную зробити аналіз землі, яку обробляє Мартиновець, гадаю буде дуже багато цікавого… А договір оренди? Люди, скажіть будь – ласка, хто вчасно отримав на руки свій екземпляр договору? Кому не прийшла з податкової петиція про наявність заборгованості по сплаті земельного податку? Люди, про що мова?

 7. Іще мені дуже цікаво, кого під “дулом пістолета” Назарчуки примусили віддати їм свою землю? Двоє жителів села – не всі мешканці. Тому, пане чиновник з Херсонської ОДА – вам теж Г А Н Ь Б А!!!!!!

     1. Ні. Віри в правочини немає. Гроші роблять свою справу. І це жахливо. Ось це – приклад того коли люди – “расходный” матеріал. Іде війна великих грошей. Переможцем буде той, у кого вони не закінчаться. А люди як не мали права на власну думку, так і не матимуть. Ані влада, ані суди будь – яких інстанцій не вирішують нічого. Повторюю ще раз. Іде війна великих грошей. Оце і вся правда.

 8. У меня вопрос к журналисту написавшему эту статью, почему вас не было ни на одном собрании села? Почему вы пишете не от имени людей, а от имени Мартыновца. У вас однобокая правда! По мнению большинства вы пишет под диктовку Мартыновца, и вы продажный журналист. Правду надо освещать с двух сторон. Короче ты продажный, и веры твоим словам нет.

 9. дайте людям самим выбирать кто будет пользоваться ихними паями, ихним имуществом на общем собрании села – всё просто, а не всеми правдами и неправдами обманывать людей, решать за них.Если бы тот фермер не обманывал , относился к местным жителям по-человечески, с уважением, с пониманием , то и конфликт этот отсутствовал бы.

Send a Comment