«У правоохоронній системі зірвало усі запобіжники…» – Євген Черняк

Підприємці, журналісти-розслідувачі, волонтери – всі під ударом!

Затримано українського бізнесмена, засновника інвестиційної компанії Concorde Capital Ігоря Мазепу.

NV зазначає, що проводяться обшуки в офісі Concorde Capital, а справа пов’язана із отриманням права на землю для будівництва котеджного містечка преміум-класу Goodlife Park у Вишгородському районі на Київщині (увага!), збудованого у 2013 році!!!

Ігор Мазепа – україноцентричний підприємець, який має можливості інвестувати в різні ринки, однак завжди віддавав пріоритет Українським інвестиціям. Він дуже багато допомагав пожертвами, волонтерськими проектами, робив це без піару, а просто тому, що Україна – його Батьківщина.

Зараз у справі з’явиться російський слід або організація злочинної групи, і з високою ймовірністю, у всіх реально працюючих бізнесів – маски-шоу, кримінальні справи, підозри та затримання.

І, звичайно, всі бізнеси, що добре працюють, – посібники Кремля або ОЗУ, ну просто, щоб тяжкість статті була максимальною і була можливість заарештувати людей і зробити з них заручників.

Про які інвестиції може йтися, коли тилові щури сприймають війну як джерело особистого збагачення?

Навіщо ви знищуєте своїх, патріотичних підприємців?

ДжерелоFacebook

КОМЕНТАРІ

Vladimir Ivanischin: Зараз будуть брити , сто відсотків, що хтось від Єрмаківських наклав око. У Мазепи активів чимало, один Криворіжський цементний чого вартий. А пришити зараз держзраду можна будькому, була би людина, я не думаю, що Мазепа такий тупий, що під час війни працював би з росіянами.

Ксения Гармаш: Він же у Стоянці разом із колишнім мером Ірпеня будує комплекс на сотні будинків? Що не купувати?

Oleh Gromovoi: Хотят забрать всё что плохо лежит. А реалии в Украине были таковы, что идеальным бизнес не мог быть в принципе. Статья найдется всегда. А сейчас так тем более – русский след, куда не плюнь.

Татьяна ЩербанюкЗа цим бізнесменом цілий шлейф тягнеться, не вибілюйте. Землі виділялися в оренду незаконно для будівництва, активісти знають добре його справи. Мені так подобається спочатку вони оббирають країну а потім благодєтєлі. Це відповідь за незаконні махінації, завдяки яким вони збагатилися . Спочатку перевірте чи платили вони за договорами оренди землі і чи проводили це все офіційно. Але в них все куплено. За всі незаконні схеми потрібно відповідати. Я проти тиску на бізнес але якщо доведуть провину то немає бути поблажок.

Serhii Demchenko: Це той Goodlife Park, який побудований на березі каналу і який забрав прибережну зону і доступ до води? І явно землю отримавши інвестуючи в хабарі. Питань немає коли люди заробляють чесно. Людина пішла заради надприбутків на ризик, ось і отримала результат.

Bilous Serhiy: Корупційно-репресивна машина почала знищувати реальний сектор економіки! На жаль такі тепер у нас реалії. Митники блокують роботу імпортерів аграрного ринку, зриваючи посівну кампанію 2024. Податківці після зняття мараторію про заборону перевірок, пишуть абсолютно незаконні та необгрунтовані акти на десятки мільйонів, чим ставлять бізнес в позу «доггі стайл» і примушують іти до інших корупціонерів нашої феміди, шукати правди і захисту там. Одним словом, враження складається таке, що стоїть завдання знищити все нах..й)))

Andriy Dorofeyev: Це наслідок бездіяльності бізнес асоціацій та суспільства з вимогою до уряду по впровадженню диджіталізвціі (оцифрування) матеріалів кримінальних проваджень. Далі буде гірше.

Михайло Дорошенко: Це війна беззаконня проти права, брехні проти правди, тоталітаризму проти демократії. Скажу словами Вячеслава Чорновола – хто проти диктатури встаньте!!! Бо такими темпами нас знищать!

Юрий Донець: Друг Петьмана, радник Ложкіна, спільник Курченка… нормальний дядя)))

Татьяна Щербанюк (Юрий Донець): А ще друг Олеся Довгого, з яким земельку дерибанили…

Sharing is caring!

Send a Comment