У прокуратурі відреагували на інформацію про арешт добровольця, якого вимагає видати Росія

Чоловік нібито був оголошений у розшук Російською Федерацією за обвинуваченням в умисному вбивстві та замаху на вбивство, скоєних у 2003 році на території Сочі.

Прокуратура Києва перевіряє інформацію про участь в антитерористичній операції на сході України громадянина Грузії Гії Церцвадзе. Про це йдеться у повідомленні на сторінці прокуратури у Facebook.

За інформацією прокуратури, чоловік був оголошений у розшук Російською Федерацією за обвинуваченням в умисному вбивстві та замаху на вбивство, скоєних у 2003 році на території Сочі.

Водночас адвокат Церцвадзе в усній формі повідомила правоохоронцям, що її підзахисний воював на сході України на боці українських добровольчих сил, а звинувачення російської сторони щодо нього сфабриковані та носять політичний характер.

“Зважаючи на це, прокуратурою ініційовано перевірку щодо правдивості інформації про його участь в АТО, яка наразі триває у тісній взаємодії зі стороною захисту”, – йдеться повідомленні прокуратури.

У прокуратурі додали, що існує усталена практика невидачі іншій країні громадян, якщо це може загрожувати їхньому життю та здоров’ю та пообіцяли у разі підтвердження інформації про участь Церцвадзе у бойових діях відмовити у його видачі країні-агресору.

Нагадаємо, раніше про те, що Солом’янський районний суд Києва заарештував на 40 діб грузинського добровольця Гію Церцвадзе, який брав участь в антитерористичній операції на сході України, повідомила його адвокат Ксенія Проконова. Вона також пообіцяла оскаржити арешт Церцвадзе.

 

370x493 541x960

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment