У Росії наростає параноя через синій та жовтий кольори, – британська розвідка

Параноя російської влади стрімко продовжує наростати. Окупанти буквально-таки арештують за сині та жовті кольори одягу й навіть свої ж прапори.

У британській розвідці зазначили, що деякі російські силовики, ймовірно, тлумачать «драконівське» законодавство про воєнний час так, що публічна демонстрація синьо-жовтих речей заборонена. Мовляв, вона може свідчити про непомітну підтримку України.

Росіян арештують за кольори одягу

Так, 9 травня 2023 року працівницю будинку для людей похилого віку заарештували за те, що вона одягла на роботу синьо-жовту куртку. Також нещодавно війська російської нацгвардії заарештували 22-річного чоловіка у Волхові поблизу Санкт-Петербурга. Його затримали за демонстрацію синьо-жовтого прапора, увага, повітряно-космічних сил Росії.

Придушення підкреслює невпевненість серед параноїдальних російських чиновників щодо того, що є і вважається допустимим у дедалі більш тоталітарній системі, – наголосили у розвідці Британії.

Зауважили, що критика таких арештів надійшла з несподіваного боку. Зокрема, від ультранаціоналістичної, провоєнної ліберально-демократичної партії, бренд якої якраз-таки має жовтий колір на блакитному тлі.

Заборона та покарання за синьо-жовтий

  • До речі, на стадіоні в «Лужниках», де у лютому до роковин вторгнення виступав бункерний диктатор, також заборонили жовті та сині кольори.
  • Окрім того, у травні поліцейські побили чоловіка, що вийшов до метро в Москві з прапор України.
  • Жителі Бєлгорода навіть скаржилися в мерію на комунальників, які пофарбували бордюри у дворах в кольори українського прапора.

Джерело: Міноборони Великої Британії

Sharing is caring!

Send a Comment