У розтраті коштів підозрюють посадовця КМДА Дмитра Науменка

Його відправили під домашній арешт із браслетом

Голосіївський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з носінням електронного браслета директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитру Науменку. Про це повідомила пресслужба столичної прокуратури.

Згідно з ухвалою суду, на підозрюваного наклали такі обов’язки:

  • прибувати до слідчого, прокурора або суду за першою вимогою;
  • повідомляти слідчому, прокурору або суду про зміну місця свого проживання;
  • здати на зберігання паспорт для виїзду за кордон.

Зазначимо, що посадовця КМДА підозрюють у розтраті бюджетних коштів (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Що це за справа?

За даними слідства, службовці Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА забезпечили перемогу в тендері підконтрольному товариству на будівництво водопроводу для підключення житлових будинків і дитячо-юнацької спортивної школи «АТЛЕТ» (Дарницький район).

Згідно з укладеним договором, підрядник також мав виконати роботи з відновлення тротуарів і автодороги на цій же вулиці після підключення водогону.

Як зазначає прокуратура, Науменко підписав документи, за якими товариству перерахували бюджетні кошти, розуміючи, що роботи з відновлення тротуарів та автодороги не виконані в повному обсязі. За висновком експертизи, вартість невиконаних робіт становить близько одного мільйона гривень.

У КМДА наголошували, що всі заходи для проведення проєкту виконуються в межах і відповідно до вимог чинного законодавства. А за вказаним об’єктом закупівлі є судове рішення про правомірність укладання та проведення його закупівлі.

Sharing is caring!

Send a Comment