У США є план дій щодо війни в Україні, згідно з яким Київ протримається до 2025 року — звіт The New York Times

Збройні сили США хочуть, щоб Україна трималася проти Росії до 2025 року, повідомляє The New York Times. На той час Україна повинна була виробити достатньо зброї, щоб становити серйозну загрозу, на думку джерела. Це може наблизити Росію до мирних переговорів, йдеться у звіті NYT.

Згідно зі звітом The New York Times, у США є план дій щодо війни в Україні, згідно з яким Київ буде триматися проти Росії до 2025 року. Ця стратегія «тримай і будуй» може дозволити Україні наступного року збільшити свої внутрішні можливості з виробництва зброї, щоб виробляти більше безпілотників і ракет великої дальності, повідомляє Times.

Маючи достатньо зброї, дехто в армії США вважає, що українська армія зможе посадити Росію за стіл переговорів наприкінці 2024 або в 2025 році, йдеться у звіті.

Фінансування США для України закінчується, близько 4,4 мільярда доларів залишилося на підтримку з запасів Міністерства оборони, підтвердив минулого тижня прес-секретар Пентагону генерал-майор ВПС Пет Райдер. Адміністрація Байдена представить останній пакет допомоги Україні до кінця року, заявив журналістам у понеділок речник Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі, передає Reuters.

«Коли це буде зроблено… ми більше не матимемо повноважень щодо поповнення, і нам потрібно буде, щоб Конгрес діяв без зволікань», — сказав він.

Раніше цього місяця президент Джо Байден намагався вийти з глухого кута в Конгресі, надавши Україні та Ізраїлю пакет допомоги на 111 мільярдів доларів, але зазнав невдачі після того, як усі сенатори-республіканці та сенатор від Вермонту Берні Сандерс виступили проти цього, повідомляло тоді Reuters.

Тим часом Україна вжила заходів для нарощування внутрішнього виробничого потенціалу шляхом інтенсифікації виробництва гаубиць, збільшення виробництва боєприпасів і безпілотників, а також використання місцевих виробників, коли це можливо, повідомляв раніше Business Insider.

На фото вгорі: Артилерійська система «Арчер» веде вогонь по російських позиціях у Донецькій області, Україна, 16 грудня 2023 року

Sharing is caring!

Send a Comment