У Верховній Раді заблокували трибуну, спікер закрив засідання: «зелена» більшість не хоче звільняти «торпеду» Безуглу

10 січня на черговому засіданні Верховної Ради народні депутати не змогли внести в порядок денний питання звільнення Мар’яни Безуглої з посади заступника голови комітету з питань національної безпеки та оборони.

Про це повідомили народні депутати, представники опозиції Ярослав Железняк, Вікторія Сюмар, Олексій Гончаренко в соцмережах.

Як зазначив Железняк, він намагався поставити в порядок денний засідання парламенту постанову про звільнення Безуглої з посади заступника голови безпекового комітету нардепи. Також вносили таку пропозицію його колеги:

  • Кривошеєв (СН),
  • Геращенко та Герасимов (“ЄС”),
  • Разумков (позафракційний),
  • Кабаченко (“Батьківщина”),
  • Устінова (“Голос”).

Водночас проти виступив керівник фракції “Слуга народу” Давид Арахамія. Після цього кілька нардепів прийшли в президію ВР та заблокували парламентську трибуну.

UPD. Врешті, після блокування трибуни, спікер закрив засідання Ради. Аби врятувати «торпеду» Марʼяну)
… Парламент завзято голосує за кадрові питання – призначають замів голів, людей в комітети. Але є одна тема табу – її звуть Марʼяною.
Попри вимоги більшості фракцій.
Бо «своїх – не здають». Демонстраційно. Вона, колишня голова ТСК по вагнерівцям, по справжньому недоторканна.
Це, власне, і є відповідь на питання наскільки вона самостійна в своїх нападках на Головкома Залужного і хто саме за тими нападками стоїть.
PS. В теорії інформаційних воєн таких людей, яких використовують для атаки на популярних і впливових людей називають «торпедами». І це той випадок, коли «торпеда» не має втонути)

У підсумку спікер Ради Руслан Стефанчук закрив засідання.

Що відомо про звільнення народної депутатки Мар’яни Безуглої

5 січня комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував відсторонити нардепку Мар’яну Безуглу від посади заступника голови комітету.

Безугла відзначилася низкою скандальних заяв.

Зокрема вона звинувачує вище військове командування у відсутності плану подальших бойових дій, заявляла, що головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний має піти у відставку, а також поширює контроверсійну інформацію щодо напрацювання оновленої мобілізаційної політики Україні.

Заяви Безуглої викликали негативну реакцію суспільства, а народні депутати неодноразово реєстрували у парламенті проєкти постанов про її відкликання з керівних посад у Комітеті ВР з питань нацбезпеки, оборони і розвідки.

А 6 січня у Верховній Раді був зареєстрований проєкт постанови про відкликання Безуглої з посади.

Проте згодом Мар’яна Безугла відреагувала на рекомендацію комітету Верховної Ради щодо відкликання її з посади заступниці голови.

Вона каже, що “зроблено все було максимально підступно: голова Комітету поставив на голосування, коли я його попередила, що запізнюсь на засідання, за моєї відсутності; а колеги проголосували“.

8 січня, Комітет Верховної Ради України з питань регламенту підтримав проєкт постанови про відкликання Мар’яни Безуглої з посади заступника голови Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони й розвідки.

Sharing is caring!

Send a Comment