Угоду про співпрацю вперше в історії підписали НМАУ ім. П. І. Чайковського і ЮНЕСКО

У провідному вищому музичному навчальному закладі України – Національній музичній Академії імені П. І. Чайковського відбулась знакова подія – вперше в історії музичної освіти України була підписана Угода про співпрацю між ЮНЕСКО та НМАУ ім. П. І. Чайковського.
У Великому залі Академії меморандум про співпрацю підписали Посол ЮНЕСКО, Президент Центру ЮНЕСКО в місті Болоньї (Італія) і Фундації ООН для цілей сталого розвитку Мауріціо Ароніка та ректор Академії Максим Тимошенко. У церемонії взяв участь директор Італійського інституту культури в Україні Едоардо Крізафуллі, а також представники італійських гуманітарних інституцій в Україні.


У виступах ректор і почесні італійські гості підкреслили, що така Угода відкриває широкі можливості співпраці НМАУ ім. П. І. Чайковського з провідною в ООН організацією у галузі культури і, водночас, є продовженням культурної співпраці між Україною та Італією.

Церемонія завершилась музичними шедеврами Антоніо Вівальді в яскравому виконанні лауреатів міжнародних конкурсів Богдани Півненко, Мирослави Которович, Тараса Яропуда, Павла Хмари.

Родзинкою музичної присвяти став виступ 12-річної учениці Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернат імені Миколи Лисенка Сандри Василькової у супроводі Камерного ансамблю Академії.

Sharing is caring!

Send a Comment