Україна запроваджує санкції щодо десятьох осіб за державну зраду — Данілов

Секретар РНБО Олексій Данілов зазначив, що всі десятеро осіб у минулому входили до вищого офіцерського складу

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) України на засіданні у п’ятницю, 26 лютого, ухвалила рішення про запровадження санкцій стосовно десятьох посадових осіб, які раніше входили до вищого офіцерського складу в силових структурах держави. Про це на брифінгу за результатами засідання повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

“Сьогодні ми розглядали питання стосовно тих посадових осіб, які входили до вищого офіцерського складу, які зрадили нашу країну. І було ухвалено рішення стосовно десятьох осіб позбавити їх усіх державних нагород. Їх позбавлено всіх звань. Жодного звання у них більше немає. До них застосовано максимальний пул санкцій, який дозволяє наше законодавство. Це – 13 пунктів”, – заявив Данілов.

Читайте також: Зеленський увів у дію рішення РНБО про санкції проти Медведчука

Секретар РНБО назвав осіб, які потрапили до цього санкційного списку. Серед них: ексглава МВС Віталій Захарченко, колишній голова СБУ Олександр Якименко та ескконтр-адмірал Денис Березовський.

Данілов підкреслив, що усі зазначені особи перебувають за межами України, але у них є власність і активи в Україні, які після підписання президентом відповідного указу потраплять під санкції.

Sharing is caring!

Send a Comment