Українка не витримала: «Добровольці, які йшли самі на війну – закінчuлuсь, тому цивілізовано вже не буде…»

Які всі злі і недобрі, обурені просто. «Як це воєнкомати відловлюють на вулиці і всім підряд без перебору вручають повістки. Це не справедливо. Так не має бути. Має ж бути цивілізований спосіб». Так ось мене від цього рве.

9 років війни мать вашу, чи ви знаєте про це? Як зачепила вас війна за 9 років? Чи ви пішли за ці 9 років, у цивілізований спосіб, у воєнтомат і уточнили свої дані? Чи коли почалась повномаштабна війна, ви може туди прийшли? Тоді яким ви бачите правильний спосіб?

Правильно – це коли, хтось але не ви? Це коли – щось треба робити, бо як все погано, але не вашими руками?

Ну, розкажіть дружині, яка втратила чоловіка в 2014 році, як не чесно вам живеться весь цей час, загляньте в очі осиротілим дітям – скажіть, як не цивілізовано у вашому світі.

Добровольці, які йшли самі – закінчились, тому дорогі котики і зайчики, цивілізовано вже не буде.

І думайте, що кажете дружині військового, яка бачила чоловіка 15 днів за 1,5 року. А його не відпускають побачити дітей і просто відіспатись, бо не можуть доокомплектувати підрозділи, бо втрати більші, ніж іде набір людей. І що я від вас чую?

Що це через те, виявляється, що вас на війну не в такий спосіб запрошують, а якби в нормальний – то ви б звісно перші йшли!!! — гнівно запитує Христина Петровська на своїй сторінці у Фейсбуці.

Коментар

Людмила Мила

Я, цілком з вами згодна, буквально вчора в магазині слухала як одна мадам обурювалась (шо за Беспредел) ще й нашла собі однодумців і мене просто порвало не вдержалася і сказала: мою сім’ю захищає мій чоловік, а хто захищає вас? Мабуть чийсь син, батько, сестра, чоловік , чому не ваші рідні, добре загрібати жар чужими руками, ще й винними всіх робити…

Sharing is caring!

Send a Comment