Український командир виступив за «жорстку» мобілізацію: «Не вийшов із машини — прострелили коліно»

Командир 118-ї бригади ТрО Анатолій Стуженко заявив, що лише жорстка мобілізація допоможе Україні перемогти у війні проти Росії. Зокрема, він пропонує за непокору військовослужбовцям ТЦК «прострілювати коліно». Про це командир розповів в інтерв’ю черкаському виданню 18000.

За його словами, мобілізацію не потрібно проводити демократично, бо військових скоро нібито «будуть штовхати ногами».

«Решта просто дає поради як, перейшли в адвокати, перейшли в радників. Де не зайдеш, усі радять. Як хто правильно робить і ніхто правильно робить, як відповідати, коли зупиняють машину. Ми дограємося з демократією до такого стану, що нас скоро військових будуть ногами штовхати», — вважає Стуженко.

Він стверджує, що якщо військовозобов’язаний відмовляється контактувати з працівником ТЦК, то до нього потрібно застосовувати зброю. Крім того, військовий каже, що чоловіки, які не бажають воювати, мають одягати спідниці.

«Має бути так, не вийшов із машини, прострелили коліно. Якщо тебе зупинили і кажуть. Тільки так. Наче ми не переможемо. Жорстка мобілізація. Не можеш ти, приходиш і відверто кажеш, я краще одягну спідницю. Я буду ходити в спідниці, але я буду шити там якісь для військових, ще щось робити. Я чоловік, але буду ходити в спідниці», — сказав командир.

Стуженко додав, що демократичні методи нібито призведуть до того, що Росія окупує Україну та змусить українців «йти на Польщу».

«Якщо ми зараз не зрозуміємо, що завтра може настати таке, як у Маріуполі… ну… Для них ми ніхто. Впадемо ми, всіх цих диванних зберуть в одну купу, одягнуть у їхню зелену смердючу форму, дадуть прості автомати і вони підуть на Польщу. Тільки за ними, за спинами стоятиме хтось, хто стрілятиме їм у спину, щоб вони йшли», — вважає він.

Раніше президент України Володимир Зеленський назвав «абсолютно неправильними» випадки застосування сили до чоловіків призовного віку з боку ТЦК і виступив проти вручення повісток на вулиці.

Sharing is caring!

Send a Comment