Супрун переконує українців, що вони зможуть лікуватися безкоштовно в приватних клініках

В. о. очільника Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що українці можуть укласти договір з лікарем, в тому числі і в приватних клініках. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«В рамках першої хвилі укладені договори з 12-ма приватними клініками та лікарями-ФОПами з різних регіонів України! Це означає, що кожен може вибрати там свого лікаря так само, як в комунальній амбулаторії або поліклініці і лікуватися безплатно», – пояснила вона.

Супрун уточнила, що завдяки реформі охорони здоров’я держава вперше починає спрямовувати фінансування і до приватних медустанов. За її словами, 12 приватних клінік і лікарів-ФОПів, з якими уклали договори, будуть отримувати фінансування за такими ж тарифами, що і комунальні амбулаторії та поліклініки.

suprun

«Всі пацієнти, які підписали декларації з лікарями, отримають послуги первинної медичної допомоги безкоштовно, адже за них заплатить Національна служба здоров’я», – пояснила в.о. голови МОЗ.

Перелік цих клінік і лікарів-ФОПів можна подивитися на сайті МОЗ України.

bezymyannyj

Як раніше повідомляв NEWSONE, Уляна Супрун заявила, що кількість українців, котрі уклали декларацію з лікарем, перевищила 10 мільйонів.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment