Уміння Сил спецоперацій України хочуть вивчати в НАТО — Олексій Резніков

Про більшість операцій та подвигів цих героїв та героїнь світ дізнається після нашої перемоги, але усі українці знають і відчувають їх «тиху» й майстерну роботу. Про це йдеться в публікації на офіційному сайті Міністерства оборони України.

Українські «Воїни-Вовкулаки» із бойовим гаслом «Іду на Ви!» відзначають своє професійне свято — День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Гарно навчені фахівці, які мають спеціальні можливості у сферах розвідувально-диверсійної діяльності та психологічних операцій, виконують складні, небезпечні, чутливі завдання. Відбір до їх лав ретельний, адже основне кредо набору до ССО є «перевага якості над кількістю».

З нагоди Дня Сил спеціальних операцій Міністр оборони України Олексій Резніков привітав воїнів окремого роду сил ЗСУ та вручив відомчі відзнаки і нагороди. Зокрема, серед нагороджених — Командувач Сил спеціальних операцій ЗС України бригадний генерал Віктор Хоренко, якому очільник оборонного відомства першому вручив нову відзнаку — медаль «Хрест Сил спеціальних операцій».

«Я хочу сказати вам «Дякую!» не тільки від імені Міністерства оборони України, а й усіх українців. Ви робите свою роботу якісно та філігранно. Але саме тому, що ви «просто робите свою роботу», ми сьогодні маємо звільнені території України, та відновимо нашу територіальну цілісність, включаючи Крим, Донеччину і Луганщину. Тим, що роблять Сили спеціальних операцій, пишаються не тільки в Україні. Повірте мені, я дуже часто спілкуюсь з міністрами оборони дружніх країн, я їх називаю «клуб Рамштайн». Особливо Велика Британія, США, Нідерланди — щоразу є хтось у команді міністра, хто теж служив в ССО їхньої країни. Вони постійно передають вам вітання і натякають, що потрібно ще більше якоїсь особливої підтримки ССО.

Британці, напевно, номер один у підтримці ССО, там у вас точно є лобісти у команді міністра. Британські інструктори кажуть: «Після перемоги України ми від ваших інструкторів братимемо науку, адже те, що вже вміють ваші хлопці, у світі не вміє ніхто!». А ми з вами реально знаємо, як бити росіян. НАТО утворювалось 74 роки тому, щоб стримувати агресію російської імперії, яка тоді називалась Радянський Союз. І сьогодні в НАТО вже почали усвідомлювати, що Україна — єдина країна у світі — не держава-член Альянсу, що має реальний бойовий досвід, як бити росіян. Тому ще раз вітаю вас зі святом», — сказав Олексій Резніков.

Sharing is caring!

Send a Comment