Умову, за якої Україна відновить постачання прісної води до Криму, назвав Шмигаль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль припустив можливість постачання прісної води з материкової частини України в анексований Крим у разі гуманітарної катастрофи на півострові. Але постачати воду окупаційним військам та для потреб військових баз Україна не буде.

Україна готова забезпечити людей у Криму водою, але за умови гуманітарної катастрофи. Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив напередодні у “Суботньому інтерв’ю” Радіо Свобода.

“В разі необхідності забезпечити людей водою, якщо гуманітарна катастрофа, звичайно, Україна будь-де в Криму чи десь в іншому місці, буде забезпечувати українців водою і всім необхідним, медикаментами, їжею і так далі”, – заявив Шмигаль.

При цьому він додав, що Україна не буде постачати воду “окупантам, окупаційним військам, для потреб військових баз”.

“Це неможливо”, – наголосив Шмигаль. Він також зазначив, що на даний момент технічно неможливо постачати дніпровську воду до Криму. Інфраструктура потребує капітальних інвестицій.

“Кримський канал перекритий, і вже не одне розслідування журналісти зробили, що неможливо сьогодні поставити воду в Крим по наявній інфраструктурі, необхідно вкладати кошти, ремонтувати цю інфраструктуру”, – сказав Шмигаль.

Раніше Шмигаль відзвітував про дію карантинних обмежень в Україні. Також повідомлялось, що прем’єр Шмигаль заявляв, що Україна готова до опалювального сезону на 50%.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment