Уоррен Баффет: «Ми не забезпечуємо українців усім необхідним»

Американський мільярдер дорікнув Заходу у нерішучості допомоги

Дуже потужна промова Говарда Баффета, мільярдера, старшого сина інвестора, філантропа та мультимільярдера Уоррена Баффета, на Лондонській конференції з питань відновлення України!

Син американського інвестора-мільярдера Воррена Баффета Говард Грем Баффет виступив на Конференції з відновлення України у Лондоні. Він закликав західних партнерів активізуватися у питанні інвестицій в Україну.

Його виступ транслювався в ефірі телемарафону.

Він сказав, що війна в Україні змінить перебіг історії, тому всі західні лідери мають бути на “правильному боці”.

“Мене попросили розповісти про мій досвід в Україні, не так про інвестиції. Але я скажу вам, що війна не завадить нам інвестувати десятки мільйонів доларів (в Україну, – ред.). Ми почали минулого року, і ми збираємося продовжувати”, – додав він.

Втім Баффет відмітив, що західні партнери були корисними, але і повільними:

“Ми не забезпечуємо українців усім необхідним для перемоги в цій війні. І що гірше, ми просимо Україну вести цю війну так, як ми самі не хотіли б її вести. Я вам скажу, що ніхто ніколи не вигравав війну, боячись наслідків. У нас немає місця для помилок”.

За час повномасштабного вторгнення Росії до України він неодноразово відвідував нашу країну. Бізнесмен розповів про людей, яких він зустрів.

“19-річна дівчина, яка втратила ноги, вона сказала мені: “Все, що я хочу – це повернутися та воювати на фронті”, – згадав він.

Також розповів історію військовослужбовця Дениса, який тратив ліву руку й обидві ноги в Бахмуті. Він заявив Баффету, що хоче займатися консультаціями інших людей, які теж пережили ампутації кінцівок.

“Жоден американець не погодився б на таке для своєї дитини. Жоден британець не погодився б на таке для своєї дитини. Ніхто в цьому залі не погодився б на таке для своєї дитини. То чому ми дозволяємо цьому продовжуватися?” – запитав Баффет.

Sharing is caring!

Send a Comment