Уся комуналка в «єдиному вікні» – це коли по кишенях киян зручно нишпорять злодії

Вулицю Липинського двірники не відвідують

Банально, але факт: причина всіх цих злочинів – байдужа згода киян

Рупор Кличка і очолюваної ним КМДА повідомляє про те, що з початку року в комунальному концерні «Центр комунального сервісу» надано понад 1,8 мільйона консультацій і послуг з питань житлово-комунального господарства.

«Щодня в ЦКС надають понад 6,6 тисячі консультацій – як телефонних та електронних, так і безпосередньо в сервісних центрах і точках прийому»,заявляє генеральний директор концерну Андрій Щербина в матеріалі «Уся комуналка в «єдиному вікні»: кияни зручно отримують консультації»

https://vechirniy.kyiv.ua/news/usya-komunalka-v-yedynomu-vikni-kyyany-zruchno-otrymuyut-konsul-tatsii

Задній двір

Задній двір

Справжнє обличчя цих «зручностей» добре знайоме жителям будинку № 4-В по вул. Вячеслава Липинського (колишня вул. Чапаєва), що в самісінькому середмісті, поруч з вулицею Богдана Хмельницького, де проживає мер.

«Щомісяця ми реєструємо в КМДА колективні претензії щодо ненадання послуг з обслуговування будинку та прибудинкової території з вимогою здійснити перерахунок, розповідає Наталья Бурцева. Складається враження, що про нас взагалі забули: на подвір’ї – компост з минулорічного сміття, відходів життєдіяльності людей і тварин, урни перед парадним переповнені, розбитий асфальт вкритий «бичками», дитячий майданчик зі зламаними гойдалками перетворено на собачий нужник. Картина може змінюватись, якщо посеред двору з’являється матрац або бродячі пси розшматують пакети зі сміттям. Про прибирання місць загального користування в самому будинку або будь-які послуги з обслуговування комунікацій взагалі не йдеться».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Смiтник у дворi на вул. В. Липинського, 4-В

Ба більше: члени кличківського адміністративно-комунального угруповання вперто обходять мовчанням той факт, що до комунікацій будинку через отвір у фундаменті присмокталась приватна двоповерхова будівля». Дізнатись, кому вона належить, не надається можливим. Перед цим кліщем виявилась безпорадною навіть «всесильна» Держпродспоживслужба. Т.в.о. начальника її головного управління у м. Києві В. Караулов спочатку на 3 аркушах процитував ст. 19 Конституції України, закони та нормативно-правові акти, які не дозволяють йому вжити заходів реагування, а наостанок пожалівся, що його не допустили на об’єкт з перевіркою.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Постiйно дiючiй смітник на вул. В. Липинського, 4-В

Отже, на свої скарги мешканці продовжують отримувати «консультації» однакового, як під копірку, змісту: послуги надаються у повному обсязі, для зменшення оплати немає підстав. Одностайну думку з цього приводу мають заступник Кличка з питань ЖКГ П. Пантелєєв, директор КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва» Д. Савченко, голова Шевченківської райдержадміністрації О. Гаряга, функціонери Департаменту житлово-комунальної інфраструктури І. Пастухов, О. Малихін. Але особливо зворушливі «консультації» з посиланням на нормативно-правові акти від заступника голови Шевченківської райдержадміністрації В. Андрєєва, щодо якого відкрито низку кримінальних проваджень.

За інформацією прес-служби прокуратури м. Києва, Київською місцевою прокуратурою № 10 спільно з Шевченківським УП ГУ НП в місті Києві повідомлено про підозру першому заступнику голови Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації за фактом внесення недостовірних відомостей до декларації.

Згідно з матеріалами слідства, вказаний посадовець, будучи особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», не відобразив у щорічних е-деклараціях за 2015-2018 роки відомості про наявність у нього зобов’язань перед банківською установою на суму понад 8 000 000 грн.

Смiтник_у_дворi_неподалiк_Золотих_ворiт

Смiтник у дворі неподалік Золотих ворiт

За результатами досудового розслідування 10.12.2019 посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України. Вирішується питання про відсторонення вказаної особи від виконання службових обов’язків.

Нагадаємо, у Шевченківському районному суді міста Києва наразі перебуває обвинувальний акт відносно першого заступника голови Шевченківської РДА за обвинуваченням шахрайському заволодінні об’єктами комунальної нерухомості на суму понад 35 млн. гривень, тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 209, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 358, ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 358, ч. 2 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 358 та, ч. 5 ст. 191 КК України.

https://www.facebook.com/kyiv.gp.gov.ua/posts/3030007973677211

«Крадуть і брешуть. Крадуть і брешуть», – так оцінюють кияни існування адміністративно-комунального спрута, який запустив свої щупальця у гаманець кожного з нас, і нахабніє тим більше, чим покірливіше поводяться його жертви. Банально, але факт: причина всіх злочинів – байдужа згода киян.

Комунальна мафія змушує киян платити за невиконані роботи, не повертаючи в будинки жодної копійки у вигляді послуг. Сплачені мешканцями кошти йдуть виключно на утримання роздутих штатів «єдиних» та інших «вікон», центрів комунального, прости Господи, сервісу, керуючих компаній, кишенькових приватних суб’єктів, які, як правило, належать депутатам місцевих рад. Центральна влада технічно не може доїти комунальну мафію на середньому і нижньому рівні, пояснює адвокат Тетяна Монтян. «Це все одно, що переловити всіх комарів і висмоктати з них кров, яку вони висмоктали з населення. А населення якраз звинувачує у всіх своїх проблемах центральну владу».

https://www.radiosvoboda.org/a/24886092.html

А центральна влада мирно уживається з безладом, в якому аж кишить чиновницьке свавілля, неробство та казнокрадство.

Інф. НВ

Sharing is caring!

Send a Comment