Увага! Новий розвод: підсадні «злодії» від поліції!

Історія про тупу С*ку з Лукьянівки…

Виходжу з метро на Лукьянівці і прямую до своєї улюбленої роботи., Тут підходить дівчина (тупа с*ка) і просить підказати їй дорогу до Артема, 77, у неї сів телефон і вона не може карту глянути. Як людина, яка працювала років 8 тому курьєром без смартфону, я ввійшов у положення. Починаю дивитися карту, а тупа с*ка стоїть біля мене і уважно втупилась у телефон. Мені одразу стало підозріло, що вона так сильно впритул стала до мене. Вирішив від гріха притиснути гаманець в кишені вільною рукою. Показав я цій тупій с*ці дорогу і пішов до переходу біля «Київської Русі».

Спукаюсь і мене не покидає відчуття, що це була якась схема на лоха. У мене рюкзак воєнний — вирішив перевірити, хоча там нічого цінного не було, але одразу кинулось в очі, що два маленьких відділи розстібнула та тупа с*ка!

Стою я в переході біля «Житомирських шкарпеток» і риюся в рюкзаці з думкою, що та с*ка могла потягнути. А вона і не хотіла! Знаходжу коробок з під сірників, а там трава! Тупа с*ка поклала мені траву! Після хвилини роздумів я купив пару шкарпеток і викинув той коробок у смітник.

Історія тільки розпочиналася

Виходжу я з переходу і мене зустрічає наша славна поліція. Зі словами доброго дня «сержант Шукаюлохов» запитує, чи є щось заборонене? Після 5-ти перевірок рюкзака каже: «У нас наводка». У них с*ка — наводка!!! Кажу, щоб ішли в дупу, нічого шукати в себе не дам. Але мудило у формі каже, що поїдемо в дільницю для перевірки. А я ж на роботу іду. Ну, кажу, давайте свідків та руки мені в рюкзак і в кишені, щоб жодна скотина не сунула, я сам все витягую. А ці мудили стоять і чекають, коли я дістану той коробок. Я витягнув все, що було, а коробка немає, вони, бачу, менжуються і просять, щоб я все витягнув. Той перший, «Шукаюлохов», каже: дайте я перевірю, чи ви все витягли. Кажу, щоб закатав рукава по лікті і попросив дівчину, яка ішла повз з кавою, побути ще одним свідком! «Шукаюлохов» порився в рюкзаці, сказав, що вибачається і я вільний. Характерно, що огляд курточки і штанів був супер поверхневим!!!

Висновоки:

1) Якщо у вас хтось невідомий щось просить просить, треба стояти від таких на відстані.

2) Слідкуйте за кишенями.

3) Поліція з народом?

Danilovsky Maxim

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment