Уже не вперше на Київщині б’ють людей з активною громадянською позицією, але влада не може (чи не хоче) покарати нападників

От і 14 червня жорстоко побили голову ТВК Коцюбинського Людмилу Демченко у дворі її власного приватного будинку. Неупереджені громадяни у Коцюбинському й Ірпені упевнені, що замовлення на всі ці злочини йдуть від очільників політичної організації «Нові обличчя»

screenshot_1

Відео: «Голова ТВК Коцюбинського Людмила Демченко після побиття в лікарні»

https://www.youtube.com/watch?v=F09uuGMKOzI

bezymyannyj1

«Я вийшла в двір зранку і біля фіртки стояв чоловік. Я перепитала, хто він. Чоловік сказав, що представляє нового провайдера і пропонує послуги. У нього були листки А4 і там було щось написане від руки. Я перепитала, чому від руки, чого договір не друкований і вже хотіла закривати фіртку. У цей момент він мене вдарив. Я впала і він почав мене бити. Я закричала – вибіг мій син і сусід. У нападника був балончик – «Телен -4», – розповідає Л. Демченко.

bezymyannyj2

Ось листки, які були при нападникові

На місце прибігли активісти та депутати, зокрема Олена Сокотюк, яка очолює депутатську групу «Приватний сектор», де відбувся напад на голову ТВК.

bezymyannyj3

Нападник лежав скручений на землі

«Нападник сказав, що його звати Кирил. Він з Києва. Його найняв якийсь «Серьога» з бородою, «поган ялова» він ніби не знав, але потім скзаав, що його «поганялово» – танк. Замовник сказав прийти конкретно до цього будинка, нічого не брати і зробити те, що зробив нападник. На уточнююче питання, що зробити, нападник сказав – зробити те, що я зробив. За це йому обіцяли заплатити 1 000 гривень. Леся Петрик-Єльникова пригадує, що нападник, який її бив і напав на селищну голову Ольгу Матюшину під будинком, дуже схожий на цього і метод побиття – той самий – Демченко били прицільно в голову», – розповідає О. Сокотюк.

bezymyannyj4

Олена Сокотюк

Мешканці приватного сектору готові були влаштувати самосуд просто на місці, коли побачили, що сталося з Людмилою Демченко.

bezymyannyj5

У лікарні Демченко поставили діагноз струс мозку

bezymyannyj6

У неї численні синці й є відкриті рани

bezymyannyj7

Через удари по голові в Людмили Демченко запухло обличчя

bezymyannyj8

Людмила Демченко – старожил селища, яку знають всі місцеві в приватному секторі селища. Будучи бюджетним працівником вона, не криючись, їздила на майдан і варила майданівцям кулеші

Під час роботи ТВК в Коцюбинському попри тиск з боку «Нових облич» виконала свій обов’язок голови ТВК і провела вибори. З посади в амбулаторії, де вона пропрацювала кілька десятків років, її фактично змусили звільнитися. Медицина, нагадаємо, підпорядкована Ірпеню. Зараз вона допомагає оформлювати субсидії мешканцям селища.

bezymyannyj9

Поліція приїхала о 8:30. На нападника одягнули наручники. На місце події прибув і депутат облради від «Свободи» Ігор Домбровський (на знімку праворуч)

Нападника посадили в машину поліції. Але Наталія Коломієць, помінчниця народного депутата Ольги Червакової, сказала не відвозити нікуди нападника до приїзду слідчо-оперативної групи. Машина поліції з нападником залишалася певний час біля двору Людмили Демченко. За поліцією приїхала швидка. Демченко надали першу медичну допомогу. Поки важко встановити точний діагноз і ступінь ушкоджень. У супроводі активістів Демченко повезли в лікарню.

Як з’ясувалося, нападник з Білої Церкви. Зараз проживає у Києві в гуртожитку на Борщагівці. За інформацією очевидців, нападник був не один і діяв зі спільником, який був разом з ним у Коцюбинському.

bezymyannyj10

А тим часом у соцмережі депутат Ірпінської міської ради від «Нових облич» Олексій Олійник написав, що активісти влаштували шоу і облили потерпілу «свинячою кров’ю»

Уже не вперше на Київщині б’ють людей з активною громадянською позицією, але влада не може (чи не хоче) покарати нападників. Нагадаємо, на минулому тижні вдень активістці та журналістці Ірині Федорів невідомі зловмисники порізали шину автомобіля.

Залишається нерозкритим і напад на юриста Коцюбинської селищної ради, який представляв інтереси громади в суді у справі щодо каналізації по вул. Бакала, за яку віддали кілька мільйонів гривень і яка не функціонує належним чином. Також залишається нерозкритим побиття сина активістки Людмили Буток, на якого напали перед виборами, коли активісти проводили дворові зустрічі.

Коментарі тут зайві: адже на злодієві шапка горить! Фактично всі неупереджені громадяни у Коцюбинському й Ірпені упевнені, що замовлення на всі ці злочини йдуть від очільників політичної організації «Нові обличчя».

 

Джерело: https://kotsubynske.com.ua/2017/06/14/na-holovu-tvk-kotsyubynskoho-skojeno-napad-zlovmysnyka-zatrymaly/

 

Sharing is caring!

Send a Comment