В афері на мільйони запідозрили синка екс-судді КС України

Суд заарештував шістьох підозрюваних учасників злочинної групи, яка організувала незаконну схему переправлення з країн Євросоюзу і збуту автомобілів еліт-класу. Про це повідомляє УП.

Суд застосував запобіжний захід — утримання під вартою шістьох осіб, які підозрюються в незаконному заволодінні автомобілями на території країн Євросоюзу. Також суд визначив ймовірного організатора (правоохоронці підозрюють сина екс-голови Конституційного суду Андрія Стрижака — ред.) Розмір застави в 17 мільйонів гривень, а членам групи на загальну суму 15,7 млн. грн. За даними джерела УП, судове засідання відбулося 27 лютого. Підозрювані зараз перебувають під вартою, застави не внесені.

За процесуального керівництва Офісу генерального прокурора Національна поліція припинила діяльність злочинної організації. Її учасники, за версією слідства, оформляли на себе і на підставних осіб договори лізингу на автомобілі еліт-класу. Серед таких осіб були представники приватних українських і закордонних підприємців на території країн Євросоюзу. У подальшому вказані автомобілі реалізовували.

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment