В Черкасах підпалили житло учасника АТО (ФОТО)

19 грудня черкащанка Тетяна Л. отримала вкрай неприємний «подарунок». Серед білого дня двері до її квартири навмисне підпалили невідомі. Про це у Фейсбуці повідомила юрист Людмила Коваленко.

– Близько 14.00 я була вдома і почула гуркіт з коридору. Відразу після цього з’явився їдкий дим. Коли відчинила двері, побачила, що вони, а також частина коридору, палають. Добре, що у мене була замочена білизна. Я негайно почала гасити пожежу. Вибігли сусіди, допомогли викликати пожежників, поки я продовжувала заливати водою вогонь, – розповідає Тетяна.

Те, що це був умисний підпал, жінка не сумнівається: під дверима лишилися рештки розплавленої пляшки, а також ганчір’я, промочене у пальному.

У квартирі, на яку вчинено напад, прописані двоє учасників бойових дій. Вже два роки син Тетяни і брат воюють в АТО, мають численні бойові нагороди та державні відзнаки.

– Я обурений тим, що сталося, – каже брат Тетяни, майор Нацгвардії, боєць «Азову» «Білотур». – Поки ми воюємо, вдома нам уже палять квартири, наші родини не відчувають себе у безпеці.

– На нашому поверсі проживають малолітні діти, – каже Тетяна. – Умисний підпал міг призвести до трагедії. Мені страшно уявити, що могло б статися, якби я в цей час була на роботі. Вогнище так стрімко поширювалося, що могло охопити й сусідні помешкання. Я не знаю, ким треба бути, щоб таке зробити, – обурюється мати АТОвця.

Як розповіла пані Тетяна, зловмисники не залишили ніяких повідомлень, які б прояснили причину підпалу. Жінка викликала поліцію та написала заяву.

Стаття 194 Кримінального кодексу України передбачає покарання за умисне знищення або пошкодження чужого майна, – зазначає юрист Людмила Коваленко.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment