В Ірпені, Гостомелі та Коцюбинському попалися на «гарячому» палії

Підпалили вагончика, сміттєвий бак і траву

В Ірпені, Гостомелі та Коцюбинському поліція за один день встановила осіб, які причетні до підпалів вагончика для прийому макулатури, сміттєвого баку та спалювання сухої трави.

21 квітня до поліції повідомили, що в Ірпені по вул. 9 лінія горить вагончик для прийому макулатури. Свідки на місці, де палав вогонь, бачили чоловіка та жінку.

При обстеженні прилеглої території правоохоронці затримали гр. Х. (1983 р.н., житель Гостомеля) і В. (1994 р.н., без постійного місця проживання). Вони пояснили, що під час конфліктної ситуації, яка сталася між ними, Х. навмисно кинув палаючу сигарету до пункту прийому макулатури. Унаслідок цього і сталася пожежа. Чоловіка притягнули до відповідальності.

У Гостомелі вул. Рекунова горів сміттєвий бак. На пожежу виїхали рятувальники та правоохоронці. Палієм виявився чоловік із вадами здоров’я. Вогонь приборкали.

У Коцюбинському громадянин прибрав своє подвір’я, при цьому паливши суху траву.

Сусіди, які це побачили, оцінивши ситуацію, вирішили, що полум’я може перекинутися на інші будинки. Вони викликали рятувальників і правоохоронців. Чоловіка також притягнули до відповідальності.

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment