В Ірпені новий в. о. міського голови та його заступники

Відставку Карплюка та його колишніх заступників Христюка і Семко вже прийнято офіційно

2 серпня вранці на сесії депутати Ірпіньради проголосували за відставку міського голови та двох його заступників. Відтак, раніше оприлюднена в соціальних мережах інформація про відставку Карплюка, Христюка і Семко, була офіційно прийнята голосуванням депутатів.

irpinrada

На цьому ж засіданні було запропоновано і підтримано депутатською більшістю нових заступників міського голови. Першим замом замість Христюка затвердили вже колишнього депутата від «Нових облич» директора КП «Ірпіньводоканал» Олександра Маркушина. Заступником мера з гуманітарних питань (замість Наталі Семко) затвердили Олену Чернявську – кандидата економічних наук, яка тривалий час працювала в Агенції розвитку Ірпеня. Як розповів Володимир Карплюк, Олена Чернявська – донька депутатки міськради Ольги Олійнич. Проте, її призначення мотивоване не родинними зв’язками, а професійними якостями.

bezymyannyj1

Загалом нинішня сесія офіційно ознаменувала відхід верхівки вже старої влади (хоч вона й продовжує називатися «Новими обличчями»). Розгляд десяти питань куценького порядку денного розтягнули на 40 хвилин. Прощалися довго і пафосно. Вже колишні очільники Ірпеня обнімалися між собою, цілувалися, говорили красиві слова й зізнавалися в коханні одне одному.

bezymyannyj2

Наприкінець засідання до трибуни вийшов депутат від «Свободи» Сергій Глиняний. Вочевидь, з наміром донести людям свою оцінку діяльності Карплюка і його команди.

Нижче наводимо повністю неоголошений виступ Сергія Глиняного:

bezymyannyj3

Прихильники КіНО своїми вигуками й оплесками почали заважати висловити свою думку опозиційному депутату. Коли вщух їхній запал, Карплюк поспішив закрити сесію. Навіть забули оголосити, хто буде виконувати обов’язки міського голови, доки не відбудуться дочасні вибори нового мера Ірпеня. Згідно з чинним законодавством тимчасовим в. о. автоматично стає секретар міської ради. У даному випадку – це Анастасія Попсуй.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment