В Ірпені за відмову агітувати за Порошенка звільнили вагітну директорку стадіону

Багаторазову чемпіонку та призера Європи і світу, абсолютну чемпіонку Європи з тхеквон-до, голови Федерації змішаних єдиноборств ММА України в Київській області Анжелу Макеєву звільнили з посади директора стадіону «Чемпіон» в Ірпені під Києвом за відмову брати участь в агітації за Петра Порошенка за вказівкою екс-мера міста Володимира Карплюка. Про це написала на своїй сторінці в Facebook Анжеліка Макеєва.

screenshot_1

Вона працювала директоркою стадіону з 2016 року. «За три роки я і моя команда провели величезну кількість спортивних заходів. Долучилися до підготовки великої кількості чемпіонів міста, області, України та міжнародного рівня. На даний момент на стадіоні щодня тренується понад 350 спортсменів з різних видів спорту», — написала вона.

У відео-зверненні спортсменка розповіла, що після її відмови брати участь у незаконних виборчих схемах, заступник голови партії «Нові обличчя» Петро Щербина особисто погрожував їй, не зважаючи на вагітність жінки.

«Але, на жаль, з початком політичної гонки голова партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк зі своїм PR-технологом і радником з питань комунікацій Петром Щербиною почали здійснювати на мене тиск, погрожувати і вимагати, щоб я виконувала всі їхні накази, агітувала виключно за них і тих кандидатів , на яких вони мені вкажуть. Вимагали, щоб я вступила в партію «Нові обличчя» і підтримувала кандидатуру чинного Президента, адже він, за їхніми словами, пообіцяв їм після виборів політичний дах», — розповіла у своєму відеозверненні Макеєва.

Відео: https://www.facebook.com/angusik/videos/10216475935663370/

За словами спорстменки, від неї також вимагали участі в «політичних і виборчих схемах».

«Після моєї рішучої відмови брати участь у політичній агітації та виборчих схемах — мене руками першого заступника міського голови Олександра Маркушина звільнили з посади директора стадіону, грубо порушуючи законодавство України. Звільнили, знаючи, що я перебувала на лікарняному і була вагітною! Однак, цинічність цих людей не знає меж. Така у них сутність. Але я людина спорту і не дозволю маніпулювати мною, моїм голосом, використовуючи мене і людей, з якими я працюю, в брудних політичних іграх», — підкреслила Макеєва.

screenshot_2

Як зазначає екс-чиновниця, після її попереднього звернення-вимоги до керівництва міста щодо вирішення нагальних проблем стадіону, на вирішення яких місто не виділяє фінансування, на її адресу почались відверті погрози. Але за словами Макеєвої, вона налаштована рішуче продовжувати боротьбу за справедливість. «Не піддавайтеся на провокації. Не продавайте свій голос, не порушуйте законів, не втрачайте своє майбутнє. Разом — ми сила!» — закликала наприкінці свого відео-звернення спортсменка.

Джерело-1

Джерело-2

Sharing is caring!

Send a Comment