В Італії охоронець застрелив свою дружину-українку, а потім вчинив самогубство

Постріл ревнивця влучив прямо у серце молодої жінки

В Італії, в місті Мелфі (провінція Поненца), 33-річний охоронець Антоніо Жірарді начебто через ревнощі застрелив свою дружину-українку, 27-річну Марину Новожилову.

Трагедія сталася 8 травня, повідомляє «Народна правда» із посиланням на Repubblica.

Відомо, що Жірарді після повернення з чергування, з табельної зброї вистрілив дружині прямо в серце. Через деякий час він покінчив життя самогубством. Убивство і самогубство сталося близько 7:30 ранку в сімейному домі в історичному центрі села Лукан, де вони жили.

screenshot_1

Тривога була піднята вночі деякими колегами Антоніо з сек’юріті, котрі не змогли знайти його в робочий час. Тоді вони зв’язалися з братом Жирарді, щоб увійти в житло, де були виявлені два тіла на підлозі.

Тієї ночі в будинку, де сталася трагедія, знаходилися родичі загиблої Марини Новожилової – її рідна сестра Олена з чоловіком Дмитром Яновським і маленьким сином. У момент, коли сталося вбивство, вони були в сусідній кімнаті.

– Вбивство сталося на другому поверсі будинку, а ми були на першому, – розповів Дмитро Яновський. – Двері нашої кімнати була зачинені, ми спали і не чули постріли. Рано-вранці нас розбудив домофон. Це прийшов змінник Антоніо. Я погано знаю італійський, але зрозумів, що він розшукує Антоніо. «Так він же на роботі, – кажу. – У нічну зміну». Але змінник сказав, що на роботі його немає, а машина тут, і до того ж неправильно припаркована. Він попросив покликати Антоніо. Я піднявся на другий поверх і виявив їх тіла… Те, що сталося, не вкладається в голові. Не розумію, як Антоніо міг таке накоїти. Зараз на місці вбивства працює група карабінерів, будинок опечатаний. Карабінери розшифровують записи їх з Мариною розмов, вилучили всі телефони. Ми з дружиною і самі сподіваємося, що поліції вдасться з’ясувати, що стало причиною такого страшного вчинку.

Відзначається, що вони одружилися 7 місяців тому. За даними ЗМІ, Новожилова була уродженкою Дніпра.

bezymyannyj

В центрі Антоніо Жирарді та його дружина Марина Новожилова

Нагадаємо, український консул звернувся із запитом до поліції у Італії у справі трагічного випадку із Мариною Новожиловою.

Нагадаємо, у минулому році в Італії поліцейські знайшли українську студентку, яку зникла 8 жовтня. На жаль, Марія Іскра була знайдена мертвою – її виявили повішеною на дереві.

Джерело-1

Джерело-2

Sharing is caring!

Send a Comment