В Пирогові продовжують знищувати музейні експонати та калічити працівників

Постраждала госпіталізована з численними гематомами та переломом кінцівок.

Як нам стало відомо, в Національному музеї архітектури та побуту у Пирогові скоєно напад на голову незалежної профспілки, заступника київського міського голови КВПУ Тамару Таранушенко. На місце злочину викликана патрульна поліція, проведено першочергові слідчі дії, порушено кримінальне провадження.

На даний момент ми з’ясували, що нападником  виявився водій директора Іван Кирмач. Він увірвався у службовий кабінет пані Тамари. Почав погрожувати, а потім перейшов до дій. На щастя, в кабінеті знаходились свідки, які не дали йому завершити свою чорну справу. Хуліган змушений був відступити.

Змушені констатувати, що це – не випадкове хуліганство. За всім цим стоїть одіозний піп-директор Юрій Бойко. Коли цькування та залякування, що їх затіяли проти незалежної профспілки та її голови піп Юрій Бойко та його заступник з кримінальним минулим Анатолій Науменко не принесла очікуваних результатів, вони перейшли до злочинних дій. Нагадаємо, півтора роки тому напад було скоєно на заступника директора В. Логвінова, який отримав удар ножем в око та струс мозку. Слідство, завдячуючи Юрію Бойку та його покровителям, гальмується.

DSC_1432

Розчулює позиція Міністерства культури, що вже котрий рік робить вигляд, що нічого не відбувається. Ставленики віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка поводять себе абсолютно безкарно та нахабно.  На очах громади нищиться найбільший скансен Європи, розкрадаються мільйони бюджетних коштів, чиняться розправи з працівниками. Згоріло кілька найцінніших об’єктів. А держсекретар Ростислав Карандєєв не вбачає підстав для розірвання контракту(???) Напевно, повинно згоріти Міністерство, щоб, нарешті, з’явились підстави.

А нещодавно сталось «чудо»: відсторонений від посади піп Юрій Бойко власноруч зняв з себе «анафему» та поліз на сцену «Укрінформу» давати прес-конференцію, показавши цим самим, у що він ставить міністерство та його розпорядження, заявивши між іншим, що «має досвід» проведення масових заходів. Аякже, має! Після проведення заходу «Країни мрій» бюджет недорахувався мільйонів гривень! Зате ці гривні благополучно осіли в певних кишенях.Піп анонсував якесь патріотичне свято, що пройде напередодні Дня незалежності. Але я твердо переконаний: справжнє свято у музеї станеться тільки в той день, коли директора з його поплічниками поведуть з музею у кайданках!

Вадим Логвінов.

Sharing is caring!

Send a Comment