В’ячеславу Хімікусу, у якого стріляв нардеп Пашинський, слідчі оголосили підозру!(?)

Такого повороту у справі щодо стрілянини одіозного нардепа не очікував ніхто

Слідчі поліції вручили підозру потерпілому від нападу нардепа Сергія Пашинського В’ячеславу Хімікусу. Про це у себе у Facebook заявила адвокат потерпілого Марина Паринова. Наразі вже відомо, що поліція інкримінує Хімікусу «хуліганство».

Крім того адвокат зазначила, що правоохоронці дочекались поки «стихне» галас навколо скандалу та тихесенько вручили підозру Хімікусу, попри те, що саме Пашинський без причини застосував зброю.

screenshot-himikus

«Майже через 2 роки після нещасливої новорічної ночі, коли депутат Пашинський прострелив ногу В’ячеславу Хімікусу, поліція вручила підозру. Підозру вона вручила Хімікусу: хуліганив мовляв, нападав на нардепа, який проїжджав повз у Мерседесі, від чого нардеп сильно постраждав. Дочекавшись, поки вщухне резонанс, тихесенько, без адвоката, рано вранці приїхали додому і вручили підозру», – розповіла Паринова.

anons-pawynskyy

Також вона відзначила, що сам депутат не поніс жодної відповідальності та він досі «сидить у парламенті і приймає нам закони».

Варто відзначити, що 31 грудня 2016 року у Київській області стався конфлікт між жителем Васильківського району В’ячеславом Хімікусом та депутатом Верховної Ради Сергієм Пашинським, під час якого нардеп вистрілив у чоловіка з пістолета.

За словами політика, потерпілий на нього напав. У свою чергу В’ячеслав Хімікус заявив що нардеп першим дістав зброю.

Разом з тим варто відзначити, що син депутата Верховної Ради України Сергія Пашинського, представника фракції «Народний фронт» і голови парламентського комітету з питань оборони, Антон, незважаючи на молодий вік вже є мільйонером.

anton-pawynskyy

Як нагадує юрист Михайло Шнайдер, Антон Пашинський є головою відділу зовнішніх контрактів державного підприємства «Спецтехноекспорт».

«Саме ця держкомпанія видає ліцензії на експорт озброєнь. Антон Сергійович – молодий хлопець… така тепла посада. Відкриває просто необмежені можливості для додаткового заробітку», – пише юрист на своїй сторінці в Facebook.

screenshot_2

Яблуко від яблуні не далеко впало…

За його словами, у Антона Пашинського є дві квартири в Києві, вартість однієї з яких складає більше двох мільйонів гривень. Крім того, син депутата має колекцію годинників і ювелірних прикрас, а також два автомобілі Toyota Land Cruiser Prado 2017 року випуску і Toyota Camry 2012 року випуску.

«А також близько мільйона гривень готівкою. Ще Антон отримує досить непогану зарплату. Близько 70 тисяч гривень в місяць», – додає Шнайдер.

Пашинський: «Якщо така нечисть як Хімікус буде знову себе так вести, я буду себе захищати»

Розстріли на Майдані організували Пашинський і Аваков

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment