Варіант плану дій США стосовно України представив Курт Волкер

Колишній спецпредставник Державного департаменту США в Україні Курт Волкер оприлюднив своє бачення кроків, які найближчим часом повинна зробити адміністрація нового президента США Джо Байдена щодо України. На думку Волкера, в США повинні різко відреагувати на провокацію Росії щодо планів анексії окупованої частини Донбасу.

Ексспецпредставник Держдепу сформулював своє бачення політики США в Україні при новому американському президентові. Відповідний документ в суботу, 20 лютого, опублікований на сайті Центру аналізу європейської політики.

У своїй статті Курт Волкер згадує, що Байден вже переговорив з президентом РФ Володимиром Путіним, в тому числі про Україну, поговоривши перед цим з президентом України Володимиром Зеленським.  Також Байден вже встиг переговорити з 30 світовими лідерами. У зв’язку з цим Волкер пропонує найближчим часом провести переговори між президентами США та України. Також, на думку Волкера, в США повинні відреагувати на провокацію Росії щодо планів анексії Донбасу. Також нове керівництво Держдепу має чітко повторити намір не визнавати анексію Росією українських територій.

“США повинні відновити Стратегічний діалог з Україною з основних питань геостратегічного значення. Зустрічі державного секретаря і міністра оборони США з їх українськими колегами двічі на рік поставили це на правильні рейки”, – написав Волкер.

Нагадаємо, під час засідання Радбезу ООН, представник РФ заявив, що Україна окупувала власні території і “веде там війну”. Також ASPI news повідомляло, що США закликали РФ припинити військову інтервенцію в Україну.

Sharing is caring!

Send a Comment