Вчений, що був спільником рейдерів-захоплювачів МАЕМ, погорів на хабарі. Україна чекає на гучні міжнародні скандали

04

Вчений у галузі медицини «Д», який у січні-лютому 2017 року активно сприяв рейдерському захопленню Міжнародної академії екології та медицини (МАЕМ), вимагав та отримав тисячу доларів від матері студента за поновлення останнього на навчання.

Про це повідомив сайт Цензор.НЕТ з посиланням на спікера Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

За повідомленням правоохоронців, «Д» займав посаду члена Вченої ради згаданої академії. За інформацією «Нашої версії», яка чекає на підтвердження, хабарник активно сприяв захопленню Академії рейдерським угрупуванням на чолі з головним лікарем пологового будинку №5 паном Макаренком.

news

За оперативною інформацією, затриманий вчений разом із самопризначеною  в.о. ректора МАЕМ Іриною Дорошенко відпрацьовував корупційні схеми з переведення студентів МАЕМ на навчання до Національного медичного університету ім. Богомольця та інші медичні учбові заклади.

Також відомо, що рейдери за допомогою силових структур відкрили банківський рахунок, на якій шляхом погроз та шантажу почали збирати гроші від іноземних студентів (детальніше- див. ВІДЕО). Роль «Д» у шахрайських діях по відношенню до іноземців вивчатиметься у рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 КК України («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»).

Затриманому вченому-хабарнику та спільнику рейдерів повідомлено про підозру.

19

Як повідомив «Нашій версії» керівник Міжнародної лігі захисту прав громадян України Едуард Багіров, у зв’язку із рейдерським захопленням МАЕМ прогнозують виникнення великих міжнародних скандалів  з країнами Азії, Африки і Близького Сходу, у яких Україна матиме репутаційні втрати.  Правозахисник додав, що Ліга з приводу рейдерського захоплення МАЕМ ще у лютому 2017 року зверталась до Генеральної прокуратури, МВС та СБУ.

По темі: фільм бюро журналістських досліджень газети «Наша версія» та відеожурналу Security UA «Діагноз: РЕЙДЕРИ»

Наша версія

Sharing is caring!

Send a Comment