Венедіктова «ліпить горбатого» у справі Татарова – Юрій Левченко

Позавчора Національне антикорупційне бюро зробило публічну заяву й звинуватило Венедіктову в тому, що вона свідомо зриває справу щодо заступника керівника Офісу Президента Татарова, якого підозрюють у фальсифікації експертизи у справі екснардепа-злобудовника Микитася.

В Офісі Генпрокурора відповіли, що Венедіктова 1 грудня змінила групу прокурорів у справі про фальсифікацію і додала до групи себе, тому що «справа набула резонансного статусу» і треба забезпечити «швидке, повне, неупереджене, всебічне та ефективне дослідження усіх обставин кримінального провадження». Там наголосили, що вона не повинна ні з ким узгоджувати такі свої дії.

На думку лідера партії «Народовладдя» Юрія Левченка, Венедіктова продовжує «ліпити горбатого» і намагається нам довести те, що вона таким чином просто хотіла підсилити слідчу групу, коли без всяких причин відсторонила всіх 4-х прокурорів, які до цього вели цю справу й вже збиралися вручати підозру Татарову. Є вже багато прикладів, які чітко вказують на те, як Генпрокурор України, використовуючи своє службове становище діє протизаконно, в інтересах олігархії, умисно гальмуючи відповідні розслідування.

Детальніше читайте тут.

Sharing is caring!

Send a Comment