Весілля експрокурора та експрацівниці ДБР у Львові оцінили в 1 мільйон доларів!

«Танці на кістках!» Скажене весілля у Львові, на якому погуділи на мільйони під час війни!

За підрахунками івентагенції, приблизно мільйон доларів могло коштувати одруження експрокурора Ростислава Ільницького і колишньої працівниці Держбюро розслідувань Роксолани Москви у п’ятизірковому комплексі Emily Resort.

Ростислав Ільницький

Світлинами свята у соціальних мережах похизувалась сама наречена. А журналісти  видання lviv.media упізнали елітний комплекс неподалік Львова. Його начебто пара орендувала на два дні. Гуляли там депутати, прокурори та податківці. А розважали гостей відомі зірки. Після скандалу молода закрила сторінку в соціальних мережах.

ДБР заявило, що деякі ЗМІ у цій новині перекрутили факти, а ще  незграбно відреагувало на весілля у Львові, мовляв, Держбюро не несе відповідальності за вчинки експрацівників(?!)

Державне бюро розслідувань 18 жовтня відреагувало на гучне весілля у Львові, де нареченою була колишня працівниця ДБР. У бюро зазначили, що вони не несуть юридичну чи моральну відповідальність за вчинки своїх експрацівників.

Роксолана Москва

Радниця з комунікацій ДБР Тетяна Сапьян пояснила, що наречену Роксолану Москву звільнили з ДБР майже два роки тому. У Бюро додали, що проведення коштовного весілля під час війни — це питання громадянського сумління. «Не варто пов’язувати лакшері весілля з колишньою роботою молодят. Це питання статків їхньої родини та громадянського сумління під час війни», — сказала Сапьян. Держбюро закликало українців довіряти лише офіційним джерелам і ретельно перевіряти інформацію. За словами радниці ДБР з комунікацій, деякі ЗМІ у цій новині перекрутили факти.

А як бути із сумлінням працівників ДБР, Генпрокуратури, СБУ, нардепів Верховної Ради і самого президента?

Коментарі до відео про весілля у Львові

— Кому війна а кому мати рідна Жалко тільки наших хлопців які захищають ось таких!
— І ракета не прилетіла, і наводчиків не було, і ніхто не боявся , що прилетить… чомусь на похорон військового прилетіло і знищили майже все село, а ось до цих пихатих не прилетіло… який жаль!!!
— Такую свадьбу надо прировнять к измене народу. У этой пары нет совести и ума. Устроить загул, когда Украина обливается кровью. Пусть у них не будет в семье мира и счастья!
— Ще й артистам запитання: як чудово в них поєднуються «патріотичні» виступи з оцим «бенкетом під час чуми»? Недарма їх називають політичними повіями. Де кинуть кістку, там і гавкають.
— Капець! Війна йде в країні, а тут весілля за 1 млн. долларів!!! Краще б армії допомогли гниди!
— Молодці, Львів!))) Так тримати!)) Це перемога!))) В Європі на 3-й день весілля ця парочка давала б пояснення Фінмоніторингу і поліції… І повірте, на відміну від Українських органів, там би довели справу до кінця.
— Боже милосердний! Як на це огидно дивитись!
— В країні війна, а вони жирують. Їм все можна? А салюти?.. Кожної хвилини гинуть наші брати, чоловіки, синочки… ҐАНЬБА! ГАНЬБА! ГАНЬБА!
— Ни совести, ни минимальной порядочности… Куда смотрит СБУ?..
— Хоч би не викладали в соцмережі. Стільки горя навколо. Життя звичайно продовжується, але це занадто в наш час.
— Йшов 597-й день війни в «блокадному» Львові))) В місті-ГЕРОЇ!
— Народ і вся Україна вмиваємось слізьми,а їм весело, діти наші віддають своє дорогоцінне життя за Батьківщину, за нас всіх, село Гроза хоронить своїх рідних, невже зовсім немає поваги до Наших Захисників,чому вони не на фронті, чого не захищають Україну? Дійсно кому війна, а кому мати рідна…
— Шабаш нечесті на крові героїв… Щоб їм таке життя було, як терплять біль воїни… Ганьба!!!
— Яка мерзота, акуєлі вщент! Ау, пане Малюк! Які ще потрібні докази?

Нагадаємо, 7-8 жовтня п’ятизірковому комплексі Emily Resort, що неподалік Львова, проходило гучне весілля експрокурора Ростислава Ільницького та колишньої працівниці ДБР Роксолани Москви. Пишне весілля могло коштувати чимало, за попередніми оцінками, лише двометровий весільний торт вартував близько 100 тисяч грн. Для гостей на святі виступали Олександр Пономарьов, Ольга Полякова, гурт “Дзвони сонця”. Ведучим свята був шоумен Григорій Решетнік. На скандал відреагувала Оля Полякова — вона сказала, що не розслідує походження грошей замовників, а її робота — це розважати людей.

Sharing is caring!

Send a Comment