Від 50 до 70 тисяч євро за немовля — правоохоронні органи викрили схему торгівлі немовлятами за кордоном!

У злочинній схемі під прикриттям сурогатного материнства підозрюються два власники приватних клінік у Харкові та Києві, а також 10 їх можливих спільників.

Повідомляється, що підозрюваним вже вдалось вивести за кордон щонайменше 9 немовлят! Для реалізації схеми, вони підшукували жінок у скрутному становищі та пропонували їм за винагороду у 12 тисяч євро «сурогатне материнство» зі штучним заплідненням від анонімного донора.

А вже після народження дитини, підозрювані змушували жінок реєструвати іноземного замовника як батька дитини у Свідоцтві про народження та надати дозвіл на виїзд за кордон. Так, замовник сплачував підозрюваним суму від 50 до 70 тисяч євро та вивозив із собою новонароджену дитину.

Наразі у ході спецоперації, проведеної правоохоронними органами, усі 12 підозрюваних затримані та їм вручена підозра щодо створення злочинної організації та торгівлі людьми, за що передбачена відповідальність від 8 до 15 років позбавлення волі.

Ця чергова схему торгівлі українськими дітьми за кордоном не повинна стати ще однією резонансною історією, про яку через тиждень або місяць усі забудуть!

Увага суспільства та представників медіа має бути прикута не тільки у момент викриття схеми злочину, але й до усього процесу цієї справи, завершуючи вироком суду!

Водночас я вважаю, що парламент має замислитись над підвищенням відповідальності за такі ганебні злочини та передбачити законодавчі запобіжники для того, щоб правопорушники не мали можливостей для уникнення відповідальності!

Прошу поширити цю інформацію!

Ірина Суслова, народний депутат України VIII скликання

Sharing is caring!

Send a Comment