Відомий ресторан видворив ветеранів АТО: ви лякаєте відвідувачів

Така поведінка власника та персоналу закладу викликала обурення волонтерів

Персонал одного із відомих ресторанів у центрі Одеси шокував ставленням до українських захисників. Співробітники попросили ветеранів АТО “на вихід” через те, що вони нібито лякають відвідувачів із Росії своєю військовою формою.

Про це на сторінці в Facebook повідомила волонтер Наталя Пранжен.

Попри те, що жінка вже неодноразово заходила у цей заклад разом із бійцями, свідком такого цинізму стала вперше:

“Це не просто” виряджені хлопчики “, це офіцери ССО (учасники АТО), і другий раз косі погляди і прохання не лякати відвідувачів”, – пояснила вона.

Волонтер шокована: не помітила адекватної реакції навіть з боку адміністрації ресторану, яка зовсім забула, кому зобов’язана мирним життям:

“Коли йому почали пояснювати, що саме завдяки цим хлопцям він живе в місті, яка не бомблять і мешканців не ставлять на коліна, він сказав, що це не його думку, а думку відвідувачів, які зараз перебувають в ресторані. Відвідувачі виявилися громадянами Російської Федерації , і нібито через форми до них відвідувачі не ходять “.

Пранжен має намір звертатися до всіх контролюючих органів – від поліції до прокуратури, щоб вони дали належну оцінку діям персоналу.

Джерело

Sharing is caring!

7 thoughts on “Відомий ресторан видворив ветеранів АТО: ви лякаєте відвідувачів”

  1. К сожалению, участники АТО, выпив спиртного, часто ведут себя агрессивно. Остальным посетителям ресторана оказывается очень неуютно отдыхать вблизи таких «соседей». Они покидают ресторан, находиться в котором становится небезопасно.
    Итог: в пустом ресторане «бенефисят» только АТОшники, которые «накушав лицо», могут и официанта избить, и стрельбу устроить, и ресторан погромить.
    Поэтому в ресторанах участникам АТО не рады. И это — объективная реальность. Никому из рестораторов не нужны подобные проблемы.

  2. Я не москаль, но отдыхать рядом с пьяными АТОшниками тоже не стал бы.
    У них, когда они напьются, “башню сносит”. Я бы из такого ресторана свою семью увёл бы.
    Вот так-то.

Send a Comment